منو سایت

 • خانه
 • اخبار بازی
 • سرور آنلاین 15 بازی قدیمی یوبی سافت از جمله Assassins Creed در حال خاموش شدن است

سرور آنلاین 15 بازی قدیمی یوبی سافت از جمله Assassins Creed در حال خاموش شدن است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سرور آنلاین 15 بازی قدیمی یوبی سافت از جمله Assassins Creed در حال خاموش شدن است

یوبی سافت رسما اعلام کرد که به پشتیبانی آنلاین از پانزده قدیمی پایان می دهد و سرورهای این بازی ها به زودی خاموش می شوند. همچنین چندین DLC برای عناوینی مانند Assassins Creed 3 در دسترس نخواهند بود و هیچ راهی برای آزمایش قانونی آنها وجود نخواهد داشت. خاموش کردن سرور آنلاین بازی چیز جدیدی نیست و پس از مدتی ناشران به روز رسانی و نگهداری آنلاین محصولات خود را متوقف می کنند.

به گزارش پارسی گیم، یوبی سافت از سال 1986 در صنعت بازی فعالیت می کند، شروع نسل هفتم و انتشار بازی های جدیدی مانند Assassins Creed و چندین بازی جهان باز دیگر باعث شد تا نام این شرکت بر سر زبان ها بیفتد و به یکی از محبوب ترین ها تبدیل شود. شرکت های محبوب بازی ها همانطور که بسیاری از بازی های این شرکت برای PS3 و Xbox 360 منتشر شد. طبیعی است که این شرکت فرانسوی تصمیم گرفت به پشتیبانی خود پایان دهد و سرور آنلاین این بازی ها را برای همیشه خاموش کند.

خاموش کردن سرور آنلاین بازی های یوبی سافت به این معنی است که بازیکنان دیگر نمی توانند بخش چند نفره را تجربه کنند. بازی با اکانت یوبی سافت شما همگام نخواهد شد و تمامی ویژگی های آنلاین غیرفعال خواهند شد. علاوه بر این، بازیکنان نمی توانند DLC را برای این پانزده محصول دانلود کنند. اگر بخش کمپین نیاز به اتصال آنلاین دارد. بازیکنان برای ادامه بازی باید کنسول را در حالت آفلاین قرار دهند. در پایان مقاله، می توانید پانزده بازی ذکر شده را بررسی کنید.

سرور آنلاین Ubisoft Assassins Creed

سرور آنلاین 15 بازی یوبی سافت را حذف کنید

خاموش کردن سرور بازی آنلاین یوبی سافت فقط شامل عناوین اصلی می شود و در نتیجه بازی های بازسازی شده به کار خود ادامه می دهند. به گفته یوبی سافت، خاموش کردن سرورها به آنها اجازه می دهد تا از بازی های جدید بهتر پشتیبانی کنند و هزینه های نگهداری را کاهش دهند. لازم به ذکر است کلیه خدمات از روز اول شهریور ماه (10 شهریور) امکان پذیر نخواهد بود. 15 بازی لیست شده به شرح زیر است:

 1. سال 2070
 2. Assassin’s Creed 2
 3. Assassin’s Creed 3 (2012)
 4. Assassin’s Creed Brotherhood
 5. Assassin’s Creed Liberation HD
 6. Assassin’s Creed Revelations
 7. راننده سانفرانسیسکو
 8. Far Cry 3 (2012)
 9. Ghost Recon Future Soldier
 10. شاهزاده ایرانی: شن های فراموش شده
 11. افسانه های ریمن
 12. شکارچی خاموش 5
 13. معتادان فضایی
 14. Splinter Cell: Blacklist
 15. ZombiU

اگرچه بسیاری از بازیکنان انتظار خاموش شدن سرور بازی آنلاین یوبی سافت را داشتند. این خبر با واکنش منفی هواداران همراه شد. تعدادی از طرفداران یوبی سافت در توییتر به این تصمیم اعتراض کردند و نوشتند که چرا بازیکنان نمی توانند DLC خریداری شده را دانلود کنند و دلیل حذف سرویس دانلود بسته های افزونه چیست؟ طرفداران انتظار دارند که یوبی سافت مبلغی را که برای این بسته الحاقی پرداخت کرده اند، بازپرداخت کند. زیرا از 10 سپتامبر این محتوا از دسترس کاربران حذف خواهد شد. نطر شما چی هست؟

منبع: GameRant