منو سایت

سرورهای Mirror’s Edge و چندین بازی EA به زودی بسته می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سرورهای Mirror's Edge و چندین بازی EA به زودی بسته می شوند

طبق آخرین اخبار بازی، EA تصمیم گرفته است سرورهای Mirror’s Edge و چند عنوان دیگر را خاموش کند.

الکترونیک آرتز یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه بازی های ویدیویی است که هر ساله آثار مختلفی را منتشر می کند. بسیاری از محصولات این شرکت به عنوان کارهای آنلاین به حساب می آیند که برای اجرا به سرور نیاز دارند. با این حال، پس از چندین سال انتشار و کاهش تعداد بازیکنان، مانند سایر سازندگان آنلاین، EA سرورها را خاموش می کند. بر این اساس این شرکت تصمیم گرفت که سال آینده سرور بازی هایی مانند Edge، NBA Jam: On Fire Edition، Gatling Gears و Shank 2 متوقف شود.

الکترونیک آرتز تاریخ مشخصی را برای خاموش شدن سرورهای این آثار تعیین کرده است. بر این اساس، از 19 ژانویه 2023 (29 دسامبر) بخش آنلاین بازی های مذکور از دسر حذف خواهد شد. خاموش کردن سرورهای NBA Jam: On Fire Edition بر دو دستاورد و تروفی به نام‌های Arena Noob و Arena Vet تأثیر می‌گذارد و از دستیابی به آنها جلوگیری می‌کند. Mirror’s Edge، Gatling Gears و Shank 2 فاقد دستاوردها و تروفی های آنلاین هستند. این به شما امکان می دهد حتی زمانی که سرورها از کار افتاده اند، همه آنها را دریافت کنید.

در کنار بازی های معرفی شده، EA سرورهای بیشتری از آثار خود را خاموش خواهد کرد. از جمله این آثار می توان به چند بازی از سری Command & Conquer و بازی Onrush اشاره کرد که به ترتیب در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان) و 30 نوامبر (9 نوامبر) به صورت آنلاین در دسترس نخواهند بود. لیست کامل کارها و زمان خاموش شدن سرورهای آن به شرح زیر است:

زمان از کار افتادن سرور: 20 اکتبر 2022 (28 اکتبر)

 1. ارتش دو: چهلمین روز
 2. ارتش دو: کارتل شیطان
 3. عصر اژدها: ریشه ها

زمان از کار افتادن سرور: 9 نوامبر 2022 (18 نوامبر)

 1. Command & Conquer: Red Alert 3
 2. Command & Conquer 3: Tiberium Wars
 3. Command & Conquer 3: Wrath of Kane
 4. Mercenaries 2: A World on Fire

زمان از کار افتادن سرور: 30 نوامبر 2022 (9 نوامبر)

 1. اونرش

زمان از کار افتادن سرور: 19 ژانویه 2023 (29 دسامبر)

 1. لبه آینه
 2. NBA Jam: On Fire Edition
 3. Gatling Gears
 4. ساقه 2

سرورهای Mirror's Edge EA

Mirror’s Edge Catalyst به عنوان یک راه اندازی مجدد از Mirror’s Edge منتشر شد

معروف ترین بازی که سرور آن بسته می شود Mirror’s Edge است. این بازی اولین بار در سال 2008 برای پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 و یک سال بعد برای رایانه های شخصی منتشر شد. سال ها بعد، Electronic Arts این بازی را با عنوان Mirror’s Edge Catalyst ریبوت کرد. این اثر در سال 2016 برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس قرار گرفت.

متاسفانه هنوز اثر جدیدی از سری Mirror’s Edge معرفی نشده است. سال گذشته، EA France پستی درباره این سریال منتشر کرد که بسیاری تصور می کردند به معنای احیای آن است. اما اعلام شد که این موضوع صحت ندارد.

خاموش کردن سرورها به Electronic Arts محدود نمی شود. بسیاری از شرکت ها بخش آنلاین آثار قدیمی خود را از دسترس خارج می کنند. به عنوان مثال، یوبی سافت در این ماه سرورهای سری قدیمی Assassin’s Creed را خاموش کرد.

نظر شما در مورد خاموش شدن سرور Mirror’s Edge و چندین بازی EA چیست؟ آیا شما با این موافق هستید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: IGN