منو سایت

سرورهای بازی Overwatch در ماه آینده خاموش خواهند شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سرورهای بازی Overwatch در ماه آینده خاموش خواهند شد

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار Overwatch 2، بلیزارد برنامه های خود را برای اولین بازی اعلام کرده است. سرورهای آنلاین Overwatch 1 از یکشنبه 2 اکتبر (10 مهر) برای همیشه خاموش خواهند شد و بازیکنان در بازی دوم به ماجراجویی خود ادامه خواهند داد. دقایق پایانی بازی Overwatch 1 به پایان می رسد و اگر همچنان می خواهید آن را تجربه کنید، کمتر از دو هفته فرصت دارید.

بلیزارد دیروز در یک تماس مطبوعاتی با Eurogamer این خبر را تایید کرد. بازی Overwatch 1 در 2 اکتبر به طور رسمی در دسترس نخواهد بود. البته این تاریخ بسته به کشور و محل زندگی شما متفاوت است. برای مناطق خاصی، خاموش شدن سرور ممکن است در 1 اکتبر و برای مناطق دیگر در 3 اکتبر رخ دهد. با آن، بلیزارد خود را برای عرضه Overwatch 2 در 4 اکتبر آماده می کند. بازی جدید کاملا رایگان است و نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید.

سرورهای بازی Overwatch 1

بازی Death of Overwatch 1

جان اسپکتور، مدیر روابط عمومی Overwatch می گوید که بین خاموش شدن سرورهای Overwatch 1 و آماده سازی برای راه اندازی Overwatch 2 حدود 27 ساعت فاصله است. این زمان برای بهینه سازی سرورها و راه اندازی بازی استفاده می شود. در مجموع باید بگوییم که Overwatch برای یک روز یا بیشتر در دسترس نخواهد بود. بازیکنان می توانند بازی جدید را زودتر دانلود کنند. گزینه پیش دانلود فعال خواهد شد و حتی یک چک لیست مخصوص آماده سازی بازیکن نیز منتشر شده است تا بتوانید برای تجربه Overwatch 2 آماده شوید.

پس از انتشار دومین شماره از سری Overwatch، بازیکنانی که نسخه اول را نصب کرده اند، مجبور به دریافت آپدیت جدید خواهند شد. این به‌روزرسانی اجباری است و اساساً کاری را که ما به عنوان Overwatch 1 می‌شناختیم از بین می‌برد. بسیاری از بازیکنان انتظار داشتند که بازی قبلی همچنان پشتیبانی شود و حداقل سرورها فعال باشند. به خصوص بعد از اینکه مبلغ مشخصی را برای این بازی پرداخت کردند و حالت بازی آنها عملا غیرممکن می شود. نسخه جدید نیز رایگان است و نیازی به خرید نیست.

بازی Overwatch 2 تغییرات مهمی در این سری ایجاد می کند. شخصیت‌های جدیدی در راهند که هر کدام توانایی‌های جدیدی را اضافه می‌کنند. شخصیت های قبلی نیز برای حفظ تعادل بازی ویرایش شده اند. نقشه های Overwatch 2 از نظر گرافیکی بسیار زیبا به نظر می رسند و سرعت گیم پلی بازی نیز نسبت به نسخه قبلی بالاتر است. افرادی که بازی را تجربه کرده اند، آن را جانشینی عالی برای نسخه اول می دانند. توسعه دهنده به تازگی سیستم Battle Pass را معرفی کرده است و ویژگی های جدیدی در راه است.

اگر فکر می کنید سرورهای بازی Overwatch 1 همچنان فعال خواهند بود، باید بگوییم که تا 10 اکتبر فرصت دارید تا بازی را تجربه کنید و پس از آن دیگر نمی توانید از بازی استفاده کنید.

منبع: PCGAMER