منو سایت

ستاره NBA متهم به کلاهبرداری وردل شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ستاره NBA متهم به کلاهبرداری وردل شدستاره NBA متهم به کلاهبرداری وردل شد

با توجه به محبوبیت Wordle در حال حاضر، ممکن است وسوسه انگیز باشد که در مورد پست کردن نتایج خود در رسانه های اجتماعی با علامت تجاری شبکه شکلک بازی، کمی تقلب کنید. کارل آنتونی تاونز، ستاره NBA، پس از اینکه طرفداران چشم عقابی متوجه شدند که چیزی در پست روزانه او در Wordle مطابقت ندارد، متهم به انجام این کار شده است.

بازیکن تیمبرولوز یک نتیجه خنده دار صبحگاهی Wordle را منتشر کرد، که نشان داد یک پاسخ موفقیت آمیز تنها در سه تلاش – کلمه ای که برای بسیاری از بازیکنان دشوار بود. در پاسخ ها، طرفداران به زودی به این نکته اشاره کردند که با پاسخ وردل به 237 “ULCER”، حدس دوم تاونز به سادگی مناسب نبود، زیرا هیچ کلمه ای موجود حاوی ترکیب “UC_ER” نبود.

پس از ادعای پاسخ‌های متقلبانه به شهرهای سیل‌زده، بازیکن NBA به زودی مجبور شد اطلاعات بعدی را منتشر کند که ثابت می‌کند بازی را عمدی انجام می‌دهد، از جمله ویدیویی از فرضیات واقعی که استفاده می‌کرد – معمولاً یک نه بزرگ برای طرفداران وردل. اما در این مورد نیاز به پاک کردن نام او دارد.

همانطور که از توییت زیر می بینید، این شبکه در مورد Wordle 237 “Ulcer” نیست، بلکه درباره تصمیم روز قبل “PAUSE” است. به دلایلی، زمانی که تاونز نتایج خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد، این بازی عدد اشتباهی را به ثمر رساند. در پاسخ، برخی از کاربران گفتند که اگر بازیکنان وردل روزانه را قبل از نیمه شب شروع کنند، اما پس از تکمیل تنظیم مجدد، آن را به پایان برسانند، ممکن است این اتفاق بیفتد.

ستاره NBA نه تنها با انتشار این ویدئو خود را از اتهامات کلاهبرداری پاک کرد، بلکه آمارهای چشمگیری را نیز نشان داد. رکورد نشان داده شده در انتها نشان می دهد که تاونز تاکنون شش مورد از 9 وردل تکمیل شده خود را با حدس سوم حدس زده است، با یک برد در حدس دوم. به نظر می رسد بسکتبال تنها چیزی نیست که کارل آنتونی تاونسیس در آن حرفه ای است.

به دنبال بازی خود هستید؟ بهترین پیشنهادات ما را برای کلمات مقدماتی که به شما در حرکت به جلو کمک می کند، ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.