منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ستاره نازل شده روی جلد Madden 23 و خود جان مدن. اولین تریلر در تاریخ 2 ژوئن منتشر می شود

ستاره نازل شده روی جلد Madden 23 و خود جان مدن. اولین تریلر در تاریخ 2 ژوئن منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ستاره نازل شده روی جلد Madden 23 و خود جان مدن. اولین تریلر در تاریخ 2 ژوئن منتشر می شود

EA Sports ستاره کاور بازی Madden NFL 23 را معرفی کرد و این کسی نیست جز خود جان مدن. این مربی و مفسر افسانه‌ای فوتبال که در سال 2021 درگذشت، در سه جلد مختلف دیده می‌شود، یکی او را به عنوان یک مربی به تصویر می‌کشد، دیگری او را به‌عنوان تصویری درخشان و سبک از او توسط هنرمند اهل فیلادلفیا، چاک استایلز برای نسخه دیجیتال All Madden Edition به تصویر می‌کشد. .

جان مدن روی جلد بازی های اولیه Madden EA حضور داشت، اما بیش از 20 سال از زمانی که او این جلد را زیبا کرده بود می گذرد. در دو دهه گذشته، EA یک ورزشکار را برای روی جلد انتخاب کرده است، یا در مورد Madden NFL 22، دو ورزشکار – تام برادی و پاتریک ماهومز.

نسخه همه دیوانه، با هنری از چاک استایلز
نسخه همه دیوانه، با هنری از چاک استایلز

1 ژوئن یک روز به یاد ماندنی برای فرنچایز Madden است، زیرا بازی اصلی John Madden Football در آن روز در سال 1988 راه اندازی شد. برای جشن گرفتن این مناسبت، EA نه تنها جان مدن را به عنوان یک ستاره روی جلد بازی امسال معرفی کرد، بلکه ناشر آن را نیز اعلام کرد. میدان جدیدی را در دفتر مرکزی Redwood Shores به نام “John Madden Field” اختصاص داد. امروز مراسمی با حضور اندرو ویلسون، مدیرعامل EA، اعضای خانواده جان مدن و کارمندان EA به افتخار این منطقه برگزار شد.

EA همچنین اولین جزئیات چیزهای جدید در Madden NFL 23 را به اشتراک گذاشت. این بازی دارای دو نسخه از مربی Madden است که از دهه 1970 رهبری دو تیم مخالف از ورزشکاران All Madden را در Auckland Coliseum انجام داده است. علاوه بر این، EA «کلیپ‌های صوتی بازسازی‌شده» مدن را جمع‌آوری کرده است که به عنوان پاسخی به روزهای او به عنوان اپراتور تلویزیونی سال‌ها پیش عمل می‌کند.

EA هنوز ویژگی‌های جدید گیم‌پلی Madden NFL 23 یا تاریخ انتشار را اعلام نکرده است، اما انتظار می‌رود این بازی در ماه آگوست و قبل از فصل جدید NFL در سپتامبر عرضه شود. تریلر فاش‌کننده بازی Madden NFL 23 فردا، ۲ ژوئن، ساعت ۱۰ صبح به وقت شرقی منتشر می‌شود. یک ویژگی جدید به نام “Fieldsense” بخشی از بازی خواهد بود، اما ما خواهیم دید که چیست.

مدن مربی تیم اوکلند رایدر به موفقیت‌های بزرگی رسید، از جمله قهرمانی در سوپربول در سال 1976. پس از بازنشستگی از مربیگری با بالاترین میزان پیروزی در بین هر مربی (پس از وینس لومباردی افسانه‌ای)، او به یک آنالیزور NFL تبدیل شد و چندین قهرمان شد. جوایز امی سفر دشواری که کار پخش مدن لازم بود با ترس جدی از پرواز تشدید شد، که باعث شد تحلیلگر با یک RV تقلبی به نام رزمناو Madden از مقصد به مقصد رانندگی کند.

از سال 2016، مدن هنوز در یک سری بازی های ویدیویی کمک می کرد.

پس از مرگ جان مدن در دسامبر 2021، EA Sports گفت: “جان مدن برای بیش از 50 سال مترادف با فوتبال بوده است. دانش او از بازی تنها پس از عشقش به او و قدردانی او از هر کسی که تا به حال در شبکه بوده است دوم بود. یک قهرمان متواضع، یک معلم مشتاق و یک مربی برای همیشه.”