منو سایت

سایت سی و پنجمین سالگرد متال گیر یک شوخی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سایت سی و پنجمین سالگرد متال گیر یک شوخی است

سایت سی و پنجمین سالگرد متال گیر یک شوخی است

کونامی تایید کرد وب سایتی که گفته می شود برای سی و پنجمین سالگرد فرنچایز Metal Gear است، اخیرا جعلی شده است، و سازنده سایت نیز خود را فاش کرده است.

Metalgear35th.com در 1 آوریل ظاهر شد، که مشکوک است، اما برخی از طرفداران هنوز معتقد بودند که می تواند یک پروژه رسمی کونامی باشد. هنگامی که سایت برای مجموعه NFT برای سی و پنجمین سالگرد متال گیر منتشر شد، طرفداران هنوز مطمئن نبودند که آیا این معامله واقعی است یا نه، با توجه به اینکه خود کونامی در گذشته NFT را در حراجی به عنوان بخشی از 35 سالگرد Castlevania فروخته بود. .

در حال پخش: Metal Gear، Silent Hill و Castlevania Games جدید؟ | اخبار گیم اسپات

کونامی در بیانیه‌ای به TechRadar تأیید کرد که آنها به هیچ وجه به این سایت وابسته نیستند و گفت که “در حال حاضر در حال بررسی نحوه برخورد با سایت است”. خود سایت نیز به روز شده است تا مشخص شود که همه اینها یک شوخی اول آوریل است.

این وب سایت گفت: «این وب سایت به عنوان یک شوخی اول آوریل برای تقلید حراج کونامی و 35 سالگی کسلوانیا NFT ساخته شده است و به Konami، OpenSea یا سری Metal Gear وابسته نیست. هیچ چیز در این وب سایت نباید جدی گرفته شود و هیچ NFT واقعی برای فروش وجود ندارد.

بیانیه وب سایت همچنان از کونامی می خواهد که از خالق سایت شکایت نکند، بلکه در عوض از منابع خود برای خرید مجوزهای فیلم تاریخی مورد نیاز برای بازگرداندن MGS2 و MGS3 به فروشگاه دیجیتال استفاده کند.

هر دو متال گیر سالید 2 و متال گیر سالید 3 در نوامبر 2021 به دلیل انقضای مجوزهای فیلم های تاریخی استفاده شده در این بازی ها متوقف شدند، با کونامی گفت که در حال کار بر روی تمدید مجوزها است و درخواست صبر و درک می کند، در حالی که ما کار می کنیم. این محصولات را دوباره برای خرید در دسترس قرار دهید.”

شایعاتی مبنی بر ورود جدید به سری متال گیر مدت هاست که به گوش می رسد، اما هنوز توسط کونامی تایید نشده است. گزارشی از اکتبر 2021 ادعا می کند که کونامی در حال کار بر روی عنوان جدیدی در این سری و بازسازی متال گیر سالید 3 است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.