منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ساواتون تنها حافظ محیط زیست در Destiny 2 بود، پس البته ما او را کشتیم

ساواتون تنها حافظ محیط زیست در Destiny 2 بود، پس البته ما او را کشتیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ساواتون تنها حافظ محیط زیست در Destiny 2 بود، پس البته ما او را کشتیم

جهان Destiny 2 وحشیانه است – در آینده ای خطرناک که در آن بشریت باید با تهدیدهای بی شماری بیگانه دست و پنجه نرم کند. روزی نمی گذرد که دشمن تهدیدی برای شکستن یک ماهواره غول پیکر در آخرین سنگر زمین نداشته باشد. بنابراین، حفاظت از محیط زیست آنطور که احتمالاً باید نگران کننده نیست، و برای روز زمین در زندگی واقعی، ما واقعیت گسترش ملکه جادوگر را تصدیق می کنیم: این که ما را به عنوان نگهبان مجبور به کشتن کرد. یک دوستدار محیط زیست در اطراف–ساواتون.

بازیکنان مشتاق بودند که Savathun به Destiny 2 برسد، اما در برخورد با تهدید ملکه جادوگران، Guardians نیز ناآگاهانه تنها محافظی را که در Destiny داشتیم، کشتند. اگرچه او هزاران سال را صرف نابودی سیارات و مردم در سراسر جهان کرده است، نسخه Lightbearer از Savathun از آگاهانه ترین ویژگی های همه افراد در بازی الهام گرفته شده است.

داستان ملکه جادوگران، ساواتون را به عنوان یک جادوگر بی رحم نشان می دهد که می خواهد با نگهبانان، اهداف واقعی محیطی خود را نادیده بگیرد. او کل دنیای تاج و تخت خود را دوباره کار کرد و از نور برای چند روز استفاده کرد، در حالی که آخرین شهر چنین بود هنوز تلاش برای تعمیر برج Destiny 1 حتی با مسافر درست در مقابل آنها. ساواتون حتی سعی کرد مسافر را در دنیای تاج و تختش از دست شاهد نجات دهد، اما نگهبانان به سادگی وجود داشت برای متوقف کردن آن – در واقع او برای بازیکنان مثال می‌زد که فن‌آوری قدیمی نباید به زباله‌دانی ختم شود.

رنگین کمان ساواتون در دنیای تاج و تختش / s
رنگین کمان ساواتون در دنیای تاج و تختش / s

او از نور استفاده می‌کند تا کندوی مرده‌اش را به‌عنوان لوسنت برود تغییر دهد، انرژی نور را در داروخانه‌اش در کوزه‌های شیشه‌ای سازگار با محیط‌زیست ذخیره می‌کند و از حیات وحش دنیای تاج و تختش محافظت می‌کند. با قرار دادن یک تله باران غول پیکر در کنار کانال فلورسنت که آب جاری را به تاج و تخت در سراسر جهان می رساند، یک زیرساخت پایدار ایجاد کرده است. برخی از تقویت‌های Deepsight از Tier 2 حتی به شما اجازه می‌دهد تا کنده‌های درخت را احیا کنید – به درختان اجازه می‌دهد دوباره تولید شوند!

حتی پیشتاز زمانی که ساواتون و لوسنت برودش نگهبانان را شکست دادند، غیرقابل درک بود، و قادر به دیدن چه شاهکار باورنکردنی در انرژی‌های تجدیدپذیر – تبدیل نگهبانان مرده به انرژی کریستالی پوچی – بودند. هیچ شخصیت دیگری در Destiny 2 مانند او از مواد ارگانیک استفاده نمی کند، و من فکر نمی کنم Hive Tombships به دلیل جادوی Hive نمایش تولید کند. با این حال، قهرمانانی مانند امپراتور نظامی و صنعتی کابال کایاتال حمایت بیشتری از پیشتاز دریافت می کنند. منطقی است که چرا صلاح الدین اکنون – در فصل رستاخیز – Valus Forge اوست. فقط آتش‌سوزی‌های بنر آهنی احتمالاً باعث آلودگی زیادی می‌شود.

صدها سال بعد، مسافر حتی قطعات تصادفی و احتمالاً رادیواکتیو EDZ خود را پاک نکرده است، اما آیا ساواتون مرد بد است؟  / s
صدها سال بعد، مسافر حتی قطعات تصادفی و احتمالاً رادیواکتیو EDZ خود را پاک نکرده است، اما آیا ساواتون مرد بد است؟ / s

شکست دادن Savatun، زمانی که او تنها شخصیت آگاه به محیط زیست در تاریخ Destiny بود، ناامید کننده بود، و هر بار که صفحه سبز مقدمه او را می دیدم، یادم می آید که چه نمادی را از دست دادیم. ما باید از Savatun پیروی کنیم – برای محافظت از گیاهان، فراهم کردن مکان برای حیوانات و حشرات، برای مقابله با تأثیر شرکت بر محیط زیست و اطمینان از اینکه ارتش خدمتگزاران شما قابل بازیافت هستند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.