منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • سازندگان بازی Gotham Knights دلایل عرضه نشدن نسخه نسل هشتمی را بیان کردند.

سازندگان بازی Gotham Knights دلایل عرضه نشدن نسخه نسل هشتمی را بیان کردند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سازندگان بازی Gotham Knights دلایل عرضه نشدن نسخه نسل هشتمی را بیان کردند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، استودیوی WB Games Montreal که به عنوان سازنده بازی Gotham Knights شناخته می شود، اعلام کرد که به دلیل حجم و ابعاد، امکان انتشار آن بر روی کنسول های نسل هشتمی وجود نخواهد داشت. به همین دلیل، برخلاف گزارش های قبلی، کاربران پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان نمی توانند بازی Gotham Knights را تجربه کنند.

در جریان معرفی شوالیه های گاتهام در سال 2020، این بازی به عنوان اثری از نسل ها توصیف شد. این در ادامه روند راه اندازی بازی هایی بود که به صورت همزمان یا با فاصله چند ماهه بر روی کنسول های نسل هشتم و نهم در حال اجرا هستند. اما پس از مدتی سکوت در اخبار، همراه با انتشار جزئیات جدید درباره شوالیه های گاتهام، مشخص شد که WB Games Montreal و Warner Bros، سازنده و ناشر این بازی، تصمیم به لغو ساخت نسل هشتم گرفته اند. به ترتیب. در نتیجه، Gotham Knights علاوه بر رایانه، تنها بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس اس و سری ایکس‌باکس ایکس در دسترس است و دارندگان PS4 و Xbox One نمی‌توانند آن را تجربه کنند.

این تصمیم سازندگان Gotham Knights طیف وسیعی از گیمرها را که منتظر انتشار این اثر و تجربه آن بر روی کنسول های نسل هشتمی خود در سال های اخیر بودند ناامید کرد. چندی پیش در جلسه پرسش و پاسخی که در کانال رسمی بازی Gotham Knights در دیسکورد برگزار شد، تهیه کننده اجرایی این اثر، Flora Marty، درباره دلایل لغو نسخه نسل هشتمی صحبت کرد.

نسل هشتم شوالیه های گاتهام شوالیه های گاتهام

در Gotham Knights بتمن کشته می شود

به گفته فلورا مارتی، به دلیل «مقیاس و وسعت» شوالیه های گاتهام، امکان انتشار این اثر بر روی کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وجود ندارد. استودیو WB Games Montreal به این نتیجه رسید که تمرکز بر نسخه نسل نهم منجر به این می شود که تیم سازنده در نهایت محصولات بهتر و مشکلات کمتری را ارائه دهد.

فلورا مارتی گفت: «وقتی به مقیاس شوالیه‌های گاتهام نگاه کردیم، به این نتیجه رسیدیم که اولویت اول ما باید ارائه یک بازی با سطح کیفی رضایت‌بخش به کنسول‌های نسل فعلی باشد و قدرت خود را در آن به کار گیریم. . تمرکز. ما کاملا درک می کنیم که این باعث ناراحتی بازیکنانی می شود که کنسول های نسل فعلی را ندارند. باور کنید گرفتن این تصمیم برای ما آسان نیست و آن را کم اهمیت نمی دانیم. ما می‌خواستیم در نهایت روی خلق اثری تمرکز کنیم که واقعاً به آن افتخار می‌کنیم.»

Gotham Knights در تاریخ 25 اکتبر برای PC، PS5، Xbox Series S و Xbox Series X در دسترس خواهد بود. دوره ای را به تصویر می کشد که در آن جنایت پس از مرگ بتمن به گاتهام گسترش یافت. به همین دلیل است که ابرقهرمانان بازمانده نایت وینگ، بت گرل، رابین و رد هود باید نظم را در گاتهام برقرار کنند. در طول مسیر، این ابرقهرمانان با گروهی به نام دادگاه جغدها و مهاجمان خطرناک آن به نام کوپن ها مواجه می شوند که قدمتی به اندازه شهر گاتهام دارند.

نظر شما در مورد عدم عرضه نسخه نسل هشتمی Gotham Knights چیست؟ آیا می خواهید این اثر را روی کنسول نسل قبلی خود تجربه کنید؟ به نظر شما عرضه کنسول های نسل نهم چه تاثیری بر عملکرد شوالیه های گاتهام خواهد داشت؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt