منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • سازندگان بازی Assassin’s Creed Red تمایلی به کار روی این بازی ندارند

سازندگان بازی Assassin’s Creed Red تمایلی به کار روی این بازی ندارند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سازندگان بازی Assassin's Creed Red تمایلی به کار روی این بازی ندارند

Ubisoft در نمایشگاه Ubisoft Forward امسال چندین پروژه مختلف از دنیای Assassin’s Creed را معرفی کرد. یکی از این بازی ها پروژه ای به نام Assassin’s Creed Red بود که در دوران فئودال ژاپن جریان داشت. یکی از اعضای گروه A Better Ubisoft به رسانه TheGamer گفت که سازندگان استودیو کبک تمایلی به کار روی این بازی ندارند و از آزار و اذیت کلامی و جنسی کارگردان بازی جاناتان دومونت خسته شده اند.

به گزارش پارسی گیم، دومونت در سال 2020 نیز متهم به آزار و اذیت و آزار جنسی کارمندان شد. گزارش های منتشر شده حاکی از آن بود که وی بارها به کارمندان به ویژه افراد جدید پیشنهاد رابطه جنسی کرده و با الفاظ نامناسب دیگر کارمندان را مورد آزار و اذیت قرار داده است. یکی از کارمندان استودیو مخفیانه گزارشی از وضعیت استودیو یوبی سافت در کبک منتشر کرد. او می گوید که جاناتان دومونت دلیل اصلی ترک استودیو بسیاری از کارمندان بوده و او محیط کاری پر از استرس و ترس را ایجاد کرده است.

او در ادامه می گوید که کارگردان بازی Assassin’s Creed Red مدام از کارکنان سوء استفاده می کند و خیلی ها از او می ترسند و رفتار او در هنگام عصبانیت غیرقابل تحمل است. چنین رفتاری باعث ایجاد فرهنگ کاری اشتباه شده و بسیاری از این استودیو فرار می کنند. این فرد همچنین ادعا کرد که آقای دومونت سعی کرده رفتار خود را بهبود بخشد، اما رفتار گذشته او در حافظه کارمندان باقی مانده است. این موضوع باعث شد تا برخی از اعضای استودیو دست از کار بکشند و تمایلی به ساخت بازی Assassin’s Creed نداشته باشند.

Assassin's Creed Red

درخواست های توسعه دهنده Assassin’s Creed Red

گروه A Better Ubisoft به عنوان یک کمپین مستقل علیه شرایط کاری یوبی سافت تشکیل شد و از آن زمان تاکنون گزارش های متعددی در مورد وضعیت بد استودیو منتشر کرده است. آخرین گزارش این گروه نشان می دهد که وضعیت یوبی سافت بهتر نشده است و افراد اشتباه همچنان در این شرکت باقی مانده اند. دومونت یکی از این افراد است و مارک الکسیس که تهیه کننده ارشد سریال Assassin’s Creed است متهم دوم است. او نیز جزو متهمان ایجاد فضای مسموم است.

اشرف اسماعیل، کارگردان بازی Valhalla در سال 2020 برکنار شد و چندین نفر دیگر از این شرکت خارج شدند. در نامه سرگشاده ای که در سال 2021 منتشر شد، کمپین «یوبی سافت بهتر» خواستار اخراج همه سوء استفاده کنندگان و وضع قوانین خاصی برای آزار و اذیت شد. به هیچ یک از درخواست های این گروه پاسخ داده نشده است. با این حساب توسعه بازی Assassin’s Creed Red آسیب دید و یوبی سافت به این ادعا پاسخی نداد.

منبع: TheGamer