منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • سازنده Yakuza سرویس Game Pass را دلیل محبوبیت این بازی در غرب می داند

سازنده Yakuza سرویس Game Pass را دلیل محبوبیت این بازی در غرب می داند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سازنده Yakuza سرویس Game Pass را دلیل محبوبیت این بازی در غرب می داند

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، ماسایوشی یوکویاما که به عنوان رئیس استودیوی تولید Yakuza و تهیه کننده اصلی این مجموعه شناخته می شود، سرویس Game Pass را دلیل محبوبیت سری Yakuza در کشورهایی غیر از ژاپن.

حتی اگر اهل سریال Yakuza نباشید، نمی‌توانید انکار کنید که محبوبیت این سریال در غرب در سال‌های اخیر به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. این سطح از محبوبیت منجر به انتشار نسخه بازسازی شده Like A Dragon: Ishin در 21 فوریه 2023 (2 اسفند 1401) به طور همزمان در سراسر جهان شد. نسخه اصلی بازی مذکور در سال 2014 و فقط در ژاپن عرضه شد.

توئین‌فینیت مدیا اخیراً مصاحبه‌ای با ماسایوشی یوکویاما، رئیس استودیو Ryu Ga Gotoku و تهیه‌کننده اجرایی سریال Yakuza ترتیب داده است. در این مصاحبه توضیحاتی در مورد بازی Like a Dragon: Ishin و دلایل عرضه این اثر در بازار ژاپن ارائه شده است. بدین ترتیب رئیس استودیوی Yakuza اعلام کرد که خدمات اشتراک از جمله Game Pass نقش زیادی در محبوبیت و افزایش مخاطبان این مجموعه در غرب داشته است. با کمک این سرویس ها بازیکنان جدید به راحتی می توانند کارهای قبلی سری Yakuza را تجربه کنند.

ماسایوشی یوکویاما در این رابطه می گوید: «من فکر می کنم تعداد تماس های یاکوزا در غرب به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. نمی توان با قطعیت گفت که دلیل این امر تغییر ژانر و معرفی یک قهرمان جدید در شخصیت Yakuza: Like a Dragon است. با این حال، به نظر من، خدمات اشتراکی مانند Game Pass که به بازیکنان اجازه می دهد به راحتی به آثار قبلی دسترسی داشته باشند، سهم بزرگی در رشد مخاطب دارند.”

محبوبیت سریال Yakuza

سه بازی از سری Yakuza طی دو سال آینده منتشر خواهند شد

خوشبختانه محبوبیت سریال Yakuza به این معنی است که سال های آینده برای طرفداران سریال بسیار مهم خواهد بود. همانطور که گفته شد، نسخه بازسازی شده Like A Dragon: Ishin اوایل سال آینده عرضه خواهد شد. در دوره باکوماتسو (آخرین سال های دوره ادو) اتفاق می افتد و تلاش های ساکاموتو ریوما برای یافتن قاتل اربابش با پیوستن به یک نیروی پلیس ویژه را روایت می کند.

علاوه بر این اثر، بازی Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name نیز در سال 2023 عرضه خواهد شد، در این اثر باز هم با Kazuma Kiryu، قهرمان سری Yakuza خواهیم بود. سرانجام سال 2024 شاهد عرضه هشتمین بازی اصلی از سری فوق خواهیم بود. این اثر که با نام بازی Like a Dragon 8 شناخته می شود، قهرمان جدید سری Yakuza یعنی ایچیبان کاسوگا را بازی می کند و کازوما کیریو او را همراهی می کند.

نظر شما در مورد نقش Game Pass در محبوبیت سری Yakuza چیست؟ آیا آثار این مجموعه را از طریق خدمات اشتراک تجربه کرده اید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer