منو سایت

سازنده Total War در حال ساخت یک بازی اکشن سوم شخص است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سازنده Total War در حال ساخت یک بازی اکشن سوم شخص است

Creative Assembly سازنده سری بازی های محبوب Total War و عناوین استراتژیک مانند Shogun Total War در حال ساخت یک بازی اکشن سوم شخص است. بازی جدید این استودیو از عناوین استراتژیک فاصله خواهد گرفت و برای اولین بار در چند سال اخیر شاهد اثری متفاوت از عناوین Total War و Warhammer خواهیم بود.

بازی های مختلفی در سری Total War منتشر شده است که Warhammer نیز بخشی از این سری است. آخرین بازی این فرنچایز، Warhammer 3، اوایل سال جاری منتشر شد و توانست نظر منتقدان را به خود جلب کند. پروژه جدید این استودیو به پیشرفت های دیگری می پیوندد، از جمله بازی جدید Total War و البته بازی آنلاین Hyenas که یک تیرانداز چند نفره با ایده ای تازه است.

طبق اعلام رسمی این استودیو، افرادی که تجربه کار بر روی بازی سوم شخص و همچنین مهارت های لازم برای کار با موتور Unreal Engine 5 را دارند، می توانند برای همکاری اقدام کنند. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد ماهیت بازی و اینکه چه اثری در انتظار ما است وجود ندارد. Creative Assembly بیشتر به خاطر بازی های استراتژیک خود شناخته شده است. اما او قبلاً روی عناوین اکشن ماجراجویی نیز کار کرده است. Alien Isolation یک بازی ترسناک بود که توسط این استودیو ساخته شد.

بازی اکشن Creative Assembly Total War

بازی اکشن از سازنده Total War

سوال اصلی این است که آیا با یک بازی کاملاً جدید روبرو هستیم یا اینکه این بازی ادامه یک فرنچایز موجود است؟ متاسفانه اطلاعات بسیار کمی در این زمینه وجود دارد. به جز اینکه می دانیم با یک بازی اکشن سوم شخص روبرو هستیم. هیچ اطلاعات دیگری وجود ندارد. اگر از طرفداران بازی های استراتژیک و سری Total War هستید; نگران نباش. این استودیو همچنان روی فرنچایز کار می کند و در حال کار بر روی قسمت بعدی است. تمرکز اصلی تیم بر روی نسخه های بعدی بازی خواهد بود.

طبق این آگهی افراد مختلفی برای پست های مختلف استخدام خواهند شد. فرصت های شغلی در انیمیشن، طراحی، برنامه نویسی و هنر مورد نیاز است. توسعه بازی در مراحل اولیه قرار دارد و به گفته سازنده Total War، باید مدت زیادی منتظر انتشار اطلاعات و اخبار جدید در مورد آن باشیم. به نظر می رسد مطالعات اولیه تکمیل شده و استودیو در حال آماده شدن برای تولید است.

آخرین بازی Creative Assembly، Total War: Warhammer III، نقدهای بسیار خوبی دریافت کرده است. منتقد IGN به بازی امتیاز 9 از 10 داد و بخش تک نفره را چالش برانگیز و بسیار هیجان انگیز خواند. کمپین بازی با روایتی چند لایه و همچنین شخصیت های عالی و دشمنان منحصر به فرد، با استقبال خوب طرفداران مواجه شد و نشان داد که این استودیو همچنان یکی از بهترین توسعه دهندگان بازی های استراتژیک است. پارسی گیم در مقاله ای کامل به بهترین بازی های استراتژیک چند سال اخیر پرداخته است که در ادامه می خوانید.

منبع: IGN