منو سایت

سازنده PUBG شروع به ساخت یک بازی فانتزی شبیه به Witcher 3 کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سازنده PUBG شروع به ساخت یک بازی فانتزی شبیه به Witcher 3 کرد

شرکت کرافتن، صاحب بازی PUBG سال گذشته کپی رایت استفاده از رمان های فانتزی کره ای به نام پرنده ای که اشک می نوشد (پرنده ای که اشک می نوشد) به دست آورده. جدیدترین اخبار بازی از راه اندازی بازی فانتزی کره ای مالک PUBG خبر می دهد. Crofton به طور رسمی شروع ساخت بازی را اعلام کرد و وب سایت رسمی خود را با تصویری هنری و پیام پس زمینه ای از داستان بازی راه اندازی کرد.

پرنده ای که اشک می نوشد یک رمان فانتزی چهار کتابی است که توسط یونگدو لی نوشته شده است. او را اولین بنیانگذار ژانر فانتزی کره ای می دانند که داستان فانتزی آن حول چهار نژاد مختلف می چرخد: Human، Rekan، Tokbi و Nhaga. داستان این سریال حول محور نبرد با نهاگا و ضرب المثل قدیمی است که سه گروه می توانند یکی را شکست دهند. جنگ بین این نژادها و روابط بین آنها هسته اصلی بازی فانتزی کره ای Crofton را تشکیل می دهد.

Krafton سرمایه گذاری زیادی روی این بازی انجام داده و معتقد است که می تواند یک فرنچایز جهانی با چهره ای برجسته بسازد و از فرنچایز خریداری شده به خوبی استفاده کند. هنرمندان مشهوری مانند ایان مک کیگ، یکی از طراحان هنری، در پروژه ساخت بازی مشارکت دارند. او برای طرفداران ژانر فانتزی به خوبی شناخته شده است و در فیلم های مهم هالیوودی مانند هری پاتر، انتقام جویان، ترمیناتور و جنگ ستارگان کار کرده است.

PUBG The Bird The Drinks Tears

یک بازی فانتزی کره ای که توسط PUBG ساخته شده است

مک‌کیگ غنای مجموعه کتاب‌های فانتزی «پرنده‌ای که می‌نوشد» را دلیلی برای همکاری با کرافتون ذکر کرد و گفت: «پرنده‌ای که اشک می‌نوشد، شبیه هیچ داستان فانتزی‌ای نیست که من خوانده‌ام و راه‌های جدیدی برای کشف طبیعت انسان ارائه می‌دهد. این برای من جذاب است، و این یک داستان حماسی در مقیاس ارباب حلقه ها و تپه است. دنیای فانتزی او زنده و طبیعی است و کهن الگوها را با تصاویر کابوس وار و رویایی آمیخته است. در آن زمان من روی پروژه های خودم کار می کردم. اما باعث شد همه را رها کنم. این کار باید چیز خارق‌العاده‌ای باشد که مرا نگه می‌دارد و اینطور هم شد.»

خالق PUBG با تمام قوا وارد مرحله تولید نهایی شده و به طور فعال توسعه دهندگان جدید را در موقعیت های مختلف استخدام می کند. این شرکت سرمایه گذاری زیادی روی این کار کرده است و به نظر می رسد استودیوهای متعددی هم زمان روی آن کار می کنند. لازم به ذکر است که این بازی شبیه به MMOG است. اما بررسی فرصت های شغلی نشان می دهد که برای خلق دنیای آزاد و یک نفر به کارگردان روایت نیاز است و در نتیجه کار آنلاین انجام نمی دهیم و بازی The Bird The Drinks Tears یک اثر کاملا تخیلی خواهد بود.

منبع: PCGAMER