منو سایت

سازنده God of War Ragnarok درباره تاریخ انتشار صحبت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سازنده God of War Ragnarok درباره تاریخ انتشار صحبت می کند

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، کوری بارلوگ کارگردان بازی God of War و تهیه کننده بازی God of War Ragnarok به دلایل عرضه بازی God of War Ragnarok در ماه نوامبر اشاره کرد.

بازیکنان مدت زیادی منتظر بودند و بالاخره سونی و استودیو سانتا مونیکا تاریخ انتشار God of War Ragnarok را اعلام کردند. این نشان داد که طرفداران می توانند نهمین بازی از سری God of War را در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان) بر روی کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 به دست آورند.علاوه بر این، محتویات نسخه های God of War Ragnarok بازی نیز به شرح زیر است. نیز آشکار کرد. سازندگان اثر مذکور در این فرمت اعلام کردند که ارتقای نسخه PS4 به PS5 رایگان نبوده و نیاز به پرداخت 10 دلار دارد.

اگرچه انتشار ماه نوامبر از مدت ها قبل برنامه ریزی شده است، اما زمان انتشار God of War Ragnarok برخی از بازیکنان را نگران کرده است. یکی از این افراد، ایندیانا بلک، مجری G4TV، با نام مستعار فراسک است. او در توییتی نوشت: «فکر می‌کنم بازی God of War Ragnarok در ماه نوامبر منتشر شود، زیرا توسعه‌دهندگان می‌خواهند که آن را به فصل تعطیلات برسانند. احتمالاً هیچ دلیل قانع‌کننده‌ای برای تاریخ انتشار ثابت وجود ندارد. امیدوارم بحرانی پیش نیاید و همه چیز طبق برنامه پیش برود.

سازنده بازی God of War Ragnarok

God of War Ragnarok آخرین ظهور کریتوس در اساطیر نورس است

توییت فروسک در کمترین زمان با واکنش کوری بارلوگ، تهیه کننده God of War Ragnarok مواجه شد. او در پاسخ گفت: «ما زمان زیادی را صرف کشف بهترین تاریخ انتشار God of War Ragnarok کردیم. در نهایت، ما تاریخی را تعیین کرده‌ایم که به نفع سازندگان، بازی و طرفداران باشد.» سونی گفت در حالی که بیانیه کوری بارلوگ انکار تاریخ اعلام‌شده انتشار و عدم سوددهی God of War Ragnarok در طول فصل تعطیلات نیست. پس از تاخیر اولیه، رئیس استودیو پلی استیشن، هرمان هالست، گفت که سونی هرگز در مورد “کیفیت بازی” و “سلامت یا رفاه تیم شگفت انگیز پلی استیشن” به خطر نمی افتد.

مانند بسیاری از بازی‌ها و آثار در حال توسعه، همه‌گیری کرونا بر روند توسعه God of War Ragnarok تأثیر گذاشت و شرایط آن را تغییر داد. همچنین استودیو سانتا مونیکا همواره از اعضای تیم سازنده و بازیگران حمایت کرده است. مدتی پیش کریستوفر قاضی بازیگر نقش کریتوس مجبور به جراحی زانو و کمر و تعویض مفصل ران شد. سازندگان God of War Ragnarok تصمیم گرفته اند که توسعه را متوقف کرده و انتشار را تا بهبودی او به تاخیر بیاندازند. کریستوفر جاج گفت که در آن زمان «هیچ چیزی جز عشق و حمایت» از اعضای استودیو سانتا مونیکا دریافت نکرده است.

نظر شما در مورد توضیحات سازنده بازی God of War Ragnarok در رابطه با تاریخ انتشار این اثر چیست؟ به نظر شما دلایل انتخاب تاریخ ذکر شده چیست؟ آیا سونی و استودیو سانتا مونیکا قصد دارند از فصل تعطیلات استفاده کنند یا دلایل داستانی و اسطوره ای وجود دارد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt