منو سایت

سازنده نسخه PC بازی God of War در حال انجام یک سرویس زنده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سازنده نسخه PC بازی God of War در حال انجام یک سرویس زنده است

بر اساس آخرین بایگانی ها، برنامه سونی برای عرضه 12 بازی سرویس زنده به مرحله اجرا و استودیو رسیده است. Jetpack Interactive نسخه ساز کامپیوتر بازی God of Warدر یک همکاری جدید با شرکت سونی، از ساخت سه گانه بازی های خدماتی زنده برای سونی خبر داد که به عنوان پرچمدار بازی پلی استیشن شناخته می شود.

چند ماه پیش، سونی اعلام کرد که قصد دارد به زودی چندین بازی خدماتی زنده را منتشر کند و همچنین مشتاقانه منتظر است حداقل 50 درصد از بازی های خود را بر روی رایانه شخصی منتشر کند. جیم رایان، مدیرعامل سونی انترتینمنت گفت: «استودیو در حال حاضر روی حداقل دو عنوان Service Live کار می کند که تا مارس 2023 معرفی خواهند شد. همچنین مشخص شد که سونی تا سال 2025 حداقل 10 بازی را در سرویس زنده منتشر خواهد کرد که این روند تکراری با تعداد معینی بازی در هر سال است.

انتشار بازی God of War برای PC از استودیوی سازنده جت پک تعاملی این موضوع با واکنش های بسیار خوبی همراه بود و می توان گفت این بازی با ارائه امکانات انحصاری یکی از بهترین عناوین منتشر شده برای پورت PC است. از جمله ویژگی‌هایی مانند تنظیمات گرافیکی بیشتر و پشتیبانی از فناوری‌های FSR، DLSS و مانیتور بزرگ می‌توان به موارد دیگر اشاره کرد. در حال حاضر به دنبال موفقیت تجاری استودیو Jetpack Interactive سونی در ساخت پورت PC بازی God of War، توسعه یک سرویس زنده را به استودیوی فوق الذکر سپرد.

سازنده نسخه PC بازی God of War

بازی برای سرویس Playstation Live

به گفته سازندگان، “این سرویس بازی زنده در واقع یک IP پرچمدار برای پلی استیشن است.” علاوه بر این، توسعه دهندگان با احساس رضایت به اضافه کردن ادامه دادند. که با سونی و استودیو سانتا مونیکا بر روی فرنچایز God of War کار خواهد کرد. در این زمینه امکان همکاری وجود دارد Jetpack Interactive با استودیو سونی و سانتا مونیکا، بازی مورد انتظار خدای جنگ راگناروک برای کامپیوترهای شخصی با توجه به اینکه بیش از یک ماه تا انتشار بازی باقی مانده است خدای جنگ راگناروک پورت رایانه های شخصی این بازی همچنان برای کنسول های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 در دسترس است، اما PC گیمرها می توانند انتظار داشته باشند که این بازی در آینده نزدیک برای رایانه های شخصی نیز عرضه شود.

سونی برای گسترش پلت فرم محصولات خود، چندین بازی برجسته مانند God of War را منتشر کرد. Horizon: Zero Dawn، مرد عنکبوتی مارول و Days Gone را برای رایانه شخصی نیز عرضه کرد و ظاهراً هر کدام از آنها توانستند ظاهر خوبی داشته باشند و عملکرد خوبی داشته باشند. علاوه بر این، خرید استودیو Bungie توسط سونی در اوایل سال 2022 به این معنی است که این بازی سرنوشت 2یکی دیگر از عنوان های خدمات زنده ای است که سازندگان پلی استیشن می توانند به آن افتخار کنند.

منبع: Videogamechronicle