منو سایت

سازنده سریال Halo می گوید این اقتباسی از سریال است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سازنده سریال Halo می گوید این اقتباسی از سریال است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، مارکوس لتو، یکی از اعضای قدیمی استودیو بانجی و شناخته شده به عنوان خالق سریال Halo، نسبت به اقتباس از سری این مجموعه واکنش نشان داده است.

سال هاست که شرکت ها و شبکه های مختلف سعی در اقتباس از سریال هیلو دارند. بالاخره به Paramount + فرصت پخش سریال Halo داده شد. این سریال با بازی پابلو شریبر (در نقش آقای سرآشپز)، ناتاشا مک لاهان (در نقش دکتر هولزی) و جن تیلور (در نقش کورتانا) در 9 قسمت ساخته شده است که آخرین قسمت آن هفته گذشته در پارامونت پلاس پخش شد.

سریال Halo به دلیل مشکلات و ضعف های مختلف چندان مورد استقبال قرار نگرفت و نتوانست طرفداران سریال هیلو را به خود جلب کند. یکی از افرادی که به این سریال واکنش نشان داد، خالق سریال هیلو، مارکوس لتو بود. او در شبکه اجتماعی توییتر نظر خود را درباره سریال Halo با مخاطبان به اشتراک گذاشت.

مارکوس لتو از زمان آغاز به کار با استودیو بانجی همکاری داشته است و قبل از تولید Halo: Combat Evolved، Halo 2 و Halo 3، او در بخش گرافیکی و هنری Myth: The Fallen Lords همکاری داشته است. است. Halo: Reach جدیدترین اثر از مجموعه هیلو است که توسط استودیو Bungie ساخته شده و مارکوس لتو به عنوان کارگردان نوآوری در آن نقش آفرینی می کند. او سرانجام در سال 2012 استودیو بانجی را ترک کرد.

با توجه به داستان مارکوس لتو در سریال Halo، او یکی از بهترین افرادی است که می تواند به اقتباس سریال این سریال واکنش نشان دهد. او در پاسخ به سوال یکی از طرفداران Halo در توییتر گفت: «هنوز مشغول تماشای برنامه هستم. من احساسات و نظرات مختلفی در مورد این موضوع دارم. من مطمئن نیستم داستان این سریال از کجا می آید، اما این سریال همان سریال هیلو نیست که من ساخته ام. مارکوس لتو

خالق مجموعه Halo Halo

تصویر مستر آشپز در Halo مخالفان زیادی دارد

صحبت های مارکوس لتو به معنای انتقاد او از سری Halo نیست، بلکه به معنای تفاوت آن با سری بازی های هیلو است. خالق سریال Halo در توییت دیگری نوشت: «باید توضیح بدهم که هیچ وقت نگفتم سریال را دوست ندارم. سریال Halo با سریالی که من در ساخت آن کمک کردم بسیار متفاوت است. در واقع یک دنیای متفاوت. من صحنه های دعوا را خیلی دوست دارم. سری هیلو اکشن جالبی دارد و برخی از جلوه های ویژه آن عالی هستند. جلوه های پلاسما در قسمت اول بسیار خوب است.

مارکوس لتو یکی از سازندگان اصلی سریال Halo بود. بنابراین او ارتباط عمیقی با این مجموعه دارد. اما در عین حال بیش از یک دهه است که از این سریال جدا شده و هیچ نقشی در آن ندارد. از زمان انتشار بازی Hilo: Rich در سال 2010، سری هیلو دستخوش تغییرات مختلفی شده و مسیر متفاوتی را در پیش گرفته است. بر این اساس منطقی است که مارکوس لتو با سریال Halo و وضعیت فعلی سریال هیلو مشکلی نداشته باشد اما در عین حال معتقد است که Halo دیگر سریالی ساخته او نیست.

از دیگر اخبار مربوط به مارکوس لتو می توان به ایجاد یک استودیوی جدید در قالب Electronic Arts اشاره کرد. او در این استودیو روی سریال Battlefield کار خواهد کرد. نظر شما در مورد صحبت های سازنده سریال Halo چیست؟ آیا با گفته های مارکوس لتو در مورد سریال هیلو موافق هستید؟ آیا این سریال را تماشا کرده اید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: PC Gamer