منو سایت

ساخت بازی جدید Tomb Raider با Unreal Engine 5 تایید شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ساخت بازی جدید Tomb Raider با Unreal Engine 5 تایید شد

اپیک گیمز با یک رویداد زنده به طور رسمی از ویژگی های Unreal Engine 5 رونمایی کرد و این ابزار بازی را منتشر کرد. این شرکت در حاشیه این مراسم به عناوین ساخته شده توسط موتور ادای احترام کرد و تریلر کوتاهی با حضور یکی از توسعه دهندگان استودیو کریستال داینامیکس پخش شد. این استودیو به طور رسمی ساخته شده است بازی Tomb Raider جدید با Unreal موتور 5 را تایید کرد و آن را تجربه ای جدید برای لارا کرافت خواند.

به گزارش پارسی گیم، کار بر روی بازی جدید Tomb Raider «به تازگی آغاز شده است» و در حال حاضر اطلاعاتی از بازی در دست نیست. استودیو Crystal Dynamics معتقد است که Unreal Engine 5 بهترین موتور گرافیکی برای آنهاست و این ابزار به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا داستان سرایی و بازی را به سطح بالاتری برسانند. بسیاری از استودیوها از این ابزار استفاده می کنند، از جمله The Coliation، سازنده Gears of War.

هدف ما توسعه این فرنچایز و ارائه تجربه سینمایی و اکشن ماجراجویی با کیفیتی است که طرفداران استودیو کریستال داینامیکس و توم ریدر شایسته آن هستند.» صفحه توییتر Unreal Engine همچنین ویدیویی از صحبت توسعه دهنده با کاربران منتشر کرده و از آنها می پرسد: ماجراجویی لارا کرافت او را به کجا خواهد برد؟ اگرچه بازی جدید Tomb Raider تایید شده است. ما هنوز سال ها با عرضه بازی فاصله داریم و همانطور که سازنده گفته است; تولید بازی به تازگی آغاز شده است.

بازی Tomb Raider‌ Unreal Engine 5

با Unreal Engine 5 یک Tomb Raider جدید بسازید

این اولین شماره جدید از سری Tomb Reader از سال 2018 است. Shadow of the Tomb Raider آخرین قسمت از مجموعه ای بود که توسط استودیو Eidos Montreal ساخته شد و با یک سه گانه به پایان رسید که اولین آن در سال 2015 منتشر شد. استودیو Crystal Dynamics یک روز شلوغ این استودیو در حال همکاری با مایکروسافت برای راه اندازی مجدد Perfect Dark است و همچنین به حمایت از Marvel Avengers ادامه می دهد.

در این رویداد زنده، اپیک گیمز جنبه‌های مختلف Unreal Engine 5 را پوشش داد و دمو جدیدی را نیز ارائه کرد. این نمایش یک تیراندازی اول شخص است. برای نشان دادن ویژگی های جدید این موتور منتشر شده است. بسیاری از استودیوها در حال ساخت بازی جدید خود با Unreal Engine 5 هستند و همچنین نام PLAYDEAD وجود دارد که هنوز بازی جدید آن معرفی نشده است. استودیوی لهستانی سی دی پراجکت نیز در حال ساخت ویچر 4 با بازی Unreal است.

Unreal Engine Studios 5

استودیو Crystal Dynamics در ادامه به ارائه بازی جدید Tomb Raider پرداخت و از سازندگان خواست تا به این پروژه بپیوندند. به عبارت دیگر تیم سازنده کامل نیست و در نتیجه تولید بازی در مراحل اولیه قرار دارد. منتظر اطلاعات بیشتر در ماه های آینده باشید.

منبع: GameSpot