منو سایت

ساخت بازی جدید Mass Effect یک گام به جلو برداشته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ساخت بازی جدید Mass Effect یک گام به جلو برداشته است

BioWare Studio خالق اثر مس سه گانه در آخرین فرآیند توسعه است تاثیر عمده تازه اشاره شده است. در پایان سال 2020 استودیو رسما ساخت اثر مسی جدید را تایید کرد و تیزر کوتاهی منتشر کرد که اطلاعات خاصی ارائه نکرد. از آن زمان استودیو چندین بار نام بازی را ذکر کرده است. اما جزئیات در دست طرفداران نیست. طبق مطلب منتشر شده، مرحله پیش تولید بازی به پایان رسیده و اولین قدم ها برای ساخت بازی برداشته شده است.

به گزارش پارسی گیم، استودیو بیور مطلب جدیدی را در سایت رسمی خود منتشر کرده است که هدف از آن شفاف سازی روند پروژه های در دست ساخت است تا علاقه مندان از روند تولید بازی های جدید مطلع شوند. این استودیو می نویسد که آنها به طور فعال روی بازی جدید Dragon Age کار می کنند. انتشار بازی بعدی Dragon Age به سال آینده موکول شد و بازی هنوز برای انتشار آماده نشده است.

پروژه دیگر این استودیو بسته الحاقی Legacy of Sith برای Star Wars: Old Republic است و از طرفداران خواسته تا منتظر اخبار جدید باشند. آخرین پروژه، بازی جدید Mass Effect است که در حال حاضر در مراحل اولیه تولید قرار دارد. آنها گفتند تا زمانی که جزئیات بیشتری از بازی منتشر نشود، نمی توانند هیچ اطلاعاتی به طرفداران بدهند و همچنین نمی توانند منتظر نمایش بازی جدید باشند.

ساخت بازی جدید Mass Effect

شروع تولید بازی جدید Mass Effect

تیم Beaver می نویسد که تا زمانی که بازی آماده نشده است امکان نمایش وجود ندارد و تا آن زمان توسعه دهندگان روی ایجاد یک ماجراجویی جدید تمرکز خواهند کرد. بیشتر مطالب منتشر شده به فعالیت های استودیویی اختصاص دارد و جزئیات زیادی در مورد بازی های جدید از جمله Copper Effect منتشر نشده است. الکترونیک آرتز سال گذشته نسخه بازسازی شده از این سه گانه را با نام Mass Effect Legendary Edition منتشر کرد که با استقبال خوبی روبرو شد.

هنوز مشخص نیست که اثر مس بعدی چه خواهد بود و بازی با چه موتوری ساخته خواهد شد. واضح است که زمان توسعه مانع از انتشار بازی در چند سال آینده و همچنین تنها برای کنسول های نسل جدید خواهد شد. توسعه Mass Effect جدید پیشرفتی است که مورد استقبال طرفداران قدیمی بازی قرار گرفته است. به تازگی اخبار موثقی مبنی بر ساخت سریال تلویزیونی Copper Effect با همکاری آمازون منتشر شد و هنری کویل برای ایفای نقش ژنرال شپرد اعلام آمادگی کرد.

منبع: TheGamer