منو سایت

زیر کلاس Destiny 2 Solar 3.0 در هفته آینده موفقیت چشمگیری داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زیر کلاس Destiny 2 Solar 3.0 در هفته آینده موفقیت چشمگیری داشت

زیر کلاس Destiny 2 Solar 3.0 در هفته آینده موفقیت چشمگیری داشت

فصل ارواح Destiny 2 با یک بازنگری اساسی در زیر کلاس Solar آغاز شده است، اما به گفته توسعه دهنده Bungie، بازسازی آتشین این توانایی های Guardian نیاز به تغییرات بیشتری دارد.

در یک پست وبلاگ اخیر این هفته در Bungie، Bungie توضیح داد که چندین مشکل مانع از تبدیل شدن بازیکنان به خدا در میدان نبرد می شود و تغییرات متعددی در افق وجود دارد. به عنوان مثال، جادوگرانی که می خواهند در شفا تخصص داشته باشند، انعطاف پذیری لازم برای انجام این کار را ندارند زیرا دو جنبه از سه جنبه آنها بر تحرک هوا یا فرسودگی شغلی تمرکز دارد.

در حال پخش: تریلر Destiny 2: Season of the Haunted – Duality Dungeon

در حال حاضر، تایتان ها هیچ راهی برای حفظ شتاب خود بدون نیاز به بازی Throwing Hammer یا سوزاندن تعداد زیادی خنک کننده ندارند، و قطعه Ember of Benevolence آنطور که انتظار می رفت پیش نرفت.

برای رسیدگی به این مشکلات، Bungie بهبودهایی در Heat Rises، Icarus Dash، Celestial Fire، Burning Maul، Roaring Flames و Consecration، و همچنین رفع اشکال برای Ember of Benevolence و چندین نارنجک برای آسیب در طول زمان انجام خواهد داد. هفته آینده با آپدیت 4.1.0.2 به صورت زنده منتشر می شود.

شکارچی‌ها در حال حاضر تنها هستند، اما Warlocks می‌تواند انتظار داشته باشد که پشته‌های Scorch بیشتری را با Celestial Fire مستقر کند و به‌عنوان یک پزشک تیم، کار بهتری انجام دهد.

Titans هنگام استفاده از Burning Maul آسیب PvE بهبود یافته ای را شاهد خواهند بود، می توانند پشته های Scorch بیشتری را با Rearing Flames اعمال کنند، و می توانند بازیکنانی را که خیلی دیر می پرند، به لطف تغییر در حمله ثانویه Consecration دستگیر کنند. در اینجا این تنظیمات به نظر می رسد:

جادوگر خورشید

گرما در حال افزایش است

  • رفتار اضافه شده: مصرف نارنجک شما اکنون باعث ایجاد یک انفجار Cure x2 در اطراف شما می شود و شما و متحدان نزدیکتان را شفا می دهد. مصرف نارنجک شفابخش قدرت شفابخش x3 را افزایش می دهد و مصرف نارنجک شفابخش با لمس شعله باعث بهبودی به عنوان یک مزیت اضافه می شود.

ایکاروس داش

  • رفتار اضافه شده: در حالی که در هوا هستید، شکست سریع اهداف با سوپر یا سلاح های دیگر شما را شفا می دهد.

آتش بهشتی

  • هر پرتابه Heavenly Fire اکنون 10 پشته Scorch را اعمال می کند. این به 15 پشته مجهز به Ember of Ashes افزایش می یابد.

تیتانیوم خورشیدی

سوزاندن مول

  • افزایش 25 درصد آسیب PvE

شعله های خروشان

  • رفتار اضافه شده: در حالی که Roaring Flames فعال است، حمله غوغا بدون بار شما از قبل آسیب خورشید را وارد می کند و 30 پشته Scorch را برای ضربه زدن به اهداف اعمال می کند. با مجهز شدن Ember of Ashes به 40 پشته افزایش یافته است.

فداکاری

  • اسلات اسلات از 1 به 2 افزایش یافته است.
  • ارتفاع موج زمین حمله ثانویه را 25 درصد افزایش دهید تا گرفتن بازیکنانی که خیلی دیر می پرند راحت تر شود.

Bungie اضافه کرد که با توجه به مقیاس تغییراتی که در Solar 3.0 در هفته آینده انجام می شود، شکاف تعادل دیگری بعداً در طول Season of the Haunted مشاهده نخواهد شد، بنابراین تیم می تواند تعادل بین کار و زندگی سالم را حفظ کند. در مورد به روز رسانی بعدی این زیر کلاس، Arc 3.0، Bungie می گوید که هنوز در حال توسعه است و به خوبی در حال پیشرفت است.

در خبرهای دیگر از Destiny 2، Iron Banner با یک جستجوی شگفت‌آور آسان بازمی‌گردد، رفع فوری این هفته چند اصلاح به سیاه‌چال‌های Duality اضافه کرده است، و شما می‌توانید بفهمید که Xur کجاست وقتی فروشنده اسلحه عجیب و غریب آخر هفته می‌رسد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.