منو سایت

زمان مورد نیاز برای تکمیل Sniper Elite 5

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان مورد نیاز برای تکمیل Sniper Elite 5

Sniper Elite 5 منتشر شده است و علاقه مندان به بازی های مخفی کاری و سری بازی Sniper Elite می توانند این بار در فرانسه در برابر آلمان نازی دست به ماجراجویی جدیدی بزنند. بازی به بخش های مختلفی تقسیم می شود و کمپین داستانی آن دارای مراحل مختلفی است که می توان چندین بار تکرار کرد. در این مقاله به زمان مورد نیاز برای تکمیل Sniper Elite 5 ما پرداخت خواهیم کرد. با بازی پارسی همراه باشید.

استودیو Rebellion زمان مورد نیاز برای تکمیل Sniper Elite 5 را تایید کرده است و منتظر داستانی 20 ساعته است. مدیر طراحی بازی در مصاحبه با Wccftech در مورد تعداد مراحل بازی و زمان لازم برای تکمیل آنها صحبت کرد. وی گفت: هشت مرحله مجزا وجود دارد و این نقشه ها حالت سندباکس نیز دارند و پر از اهداف اساسی و فرعی هستند. او معتقد است که تکمیل کمپین داستانی 20 ساعت طول می کشد و این تعداد بین 15 تا 20 متغیر است. جردن وودوارد گفت:

کمپین Sniper Elite 5 شامل هشت مرحله گسترده و یک جریان درآمد است. هر یک از مراحل اصلی تعدادی هدف جانبی دارد، به عنوان مثال شما باید لیستی از اهداف را بکشید و آیتم های مختلف را جمع آوری کنید. این اجازه می دهد تا بازی به طور مکرر تجربه شود. زمان مورد نیاز به شما بستگی دارد و اینکه آیا شما فردی هستید که مخفی کاری را ترجیح می دهید و می خواهید از چند ترفند عبور کنید. سپس بیست ساعت کافی خواهد بود.

زمان مورد نیاز برای تکمیل Sniper Elite 5

زمان تکمیل Sniper Elite 5

او ادامه می دهد که 20 ساعت برای تکمیل کامل بازی Sniper Elite 5 و فردی که می خواهد محتوای کامل بازی را تجربه کند کافی نخواهد بود. او باید زمان بیشتری را صرف کند. 152 آیتم برای جمع آوری وجود دارد و تعداد تروفی های بازی زیاد است و در نهایت زمان لازم برای تکمیل Sniper Elite 5 نیز به میزان سختی و مهارت بستگی دارد. اگر فردی هستید که همه بازی ها را 100% انجام می دهید. انتظار 30 تا 40 ساعت محتوا را داشته باشید.

علاوه بر کمپین داستانی، یک حالت PvP آنلاین نیز وجود دارد که ساعت ها شما را سرگرم می کند. این راهی است که بازیکنان دیگر وارد کمپین شما می شوند و سعی می کنند شما را بکشند. بسته الحاقی Wolf Mountain نیز برای خرید در دسترس است و این محتوا شما را به عمارت مخفی هیتلر می برد، جایی که هدف کشتن آدولف هیتلر است. زمان لازم برای تکمیل این بسته مکمل مشخص نیست. اما فقط از یک مرحله تشکیل شده است. اگر فقط می خواهید یک کمپین داستانی را کامل کنید و به دنبال یک تروفی نیستید. بیست ساعت کافی است. شایان ذکر است که پای بازی Sniper Elite 5 به دلیل استفاده از Denovo منتشر نخواهد شد.

منبع: GamingBolt