منو سایت

زمان من در ساندروک: چگونه حفاری کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان من در ساندروک: چگونه حفاری کنیم

اگرچه My Time at Sandrock مقدار زیادی قراضه دارد، اگر واقعاً چیزهای خوب را می‌خواهید، باید قبل از فاجعه در خرابه‌های تمدن حفاری کنید. پس از 330 سال عدم استفاده، خود زمین بر این مراکز خرید و ساختمان های اداری قدیمی غلبه کرده و آنها را پر از سنگ و مواد معدنی کرده است. چکش خود را بردارید، تنقلات خود را بسته بندی کنید و در جستجوی گنجینه ها حفاری کنید. فقط مطمئن شوید که قبل از نیمه شب به رختخواب برگردید.

توانایی حفاری را به دست آورید

چندین مکان برای حفاری در My Time at Sandrock وجود دارد. پس از انجام آن به اولین مورد دسترسی خواهید داشت جرثقیل های قراضه ایجاد کنید. هنگامی که آنها در جای خود قرار گرفتند، می توانید به اولین منطقه، Eufaula Salvage Abandoned Ruins بروید. مواظب باشید: My Time at Sandrock به دلیل سقوط کاملاً آسیب می بیند و تلاش برای دور زدن آسانسور راه خوبی برای دیدن مجازات مرگ است.

ویرانه های دیگر با پیشرفت در تاریخ باز می شوند. اگر از آن دسته افرادی هستید که به شدت به منابع متکی هستید، می خواهید هر از گاهی برای کمک به ساکنان شهر استراحت کنید، حتی اگر سنگ تازه ای برای شکستن در اختیار شما قرار داده شود.

ثواب حفاری

حفاری عمیق تر در معادن به چند دلیل مهم است. بدیهی است که این یک راه عالی برای یافتن منابع است. به ویژه مواد معدنی مانند مس و قلع. با این حال، در حالی که به اطراف نگاه می کنید، می توانید قطعاتی از مصنوعات را بیابید که می توان آنها را در موزه جمع کرد و اهدا کرد. به اندازه کافی از آنها اهدا کنید و شروع به کسب پاداش خواهید کرد. در نهایت، شما می توانید قطعات کمیاب را در همه جا پنهان کنید. چیزهایی مانند سیم پیچ و موتور را فقط با حفاری در معادن می توان یافت. ممکن است فوراً مفید نباشند، اما مطمئن شوید که آنها را برای بعد پنهان می کنید.

استخراج یک جنبه کلیدی از زندگی ساندروک است.
استخراج یک جنبه کلیدی از زندگی ساندروک است.

چگونه حفاری کنیم

بیشتر حفاری ها با چکش انجام می شود. از آنجایی که مین‌ها قبل از سقوط در ساختمان‌های آینده‌نگر قرار داشتند، به راحتی می‌توان دید که چه چیزی را می‌توان ردیابی کرد. این کثیفی است. این احتمال وجود دارد که همه چیز قهوه ای جای خود را به انتخاب شما بدهد. شما می توانید تقریباً در هر جهتی حفاری کنید، فقط اشاره کنید و تاب بخورید.

اگر خودت را در یک سوراخ دفن کنی، پس اینطور بودی مجهز به جت پک که دارای آسانسور نامحدود می باشد. به همین ترتیب، برخی از مناطق معدن بیشتر به صورت عمودی هستند، بنابراین قابلیت صعود به مناطق بالاتر فقط از نظر حرکت مفید است.

در نهایت، شما می خواهید از اسکنر خود استفاده کنید. در حالی که این به طرز آزاردهنده‌ای بیشتر رابط کاربری شما را پنهان می‌کند، اما نشان می‌دهد که درها کجا پنهان شده‌اند و تجهیزات کمیاب کجا دفن شده‌اند. مگر اینکه قصد تمیز کردن منطقه را داشته باشید، برای جلوگیری از کار غیر ضروری، یک اسکنر ضروری است. از آنجایی که شما را فقط به چیزهای خوب راهنمایی می کند، لازم نیست فقط بی هدف حفاری کنید.

حفاری های عمیق تر

همچنین باید در ابتدا به پیشرفت هر چه بیشتر در هر یک از ماین ها فکر کنید. طبقات پایین طعمه بهتری دارندو آسانسورهای هر طبقه فرد میانبری را برای رسیدن سریعتر به آنها فراهم می کنند. به عنوان مثال، در معدن اول، مناطق پایین شروع به تامین سنگ معدن قلع می کنند که می تواند به برنز تبدیل شود. یک عنصر مهم برای ارتقاء ابزار شما.

در مورد آن صحبت کنید، قبل از اینکه خیلی جلوتر بروید، به خاطر داشته باشید که منابع خاص فقط با ابزارهایی در سطح مشخصی قابل کشف هستند. به عنوان مثال برای شکستن رگه های مسی بزرگتر به صدای جیر برنز نیاز دارید. با این حال، قلع و دیگر مصنوعات را می توان با اصلی پیدا کرد.

مدیریت انرژی هنگام کار در معادن مهم است.
مدیریت انرژی هنگام کار در معادن مهم است.

تنها رفتن خطرناک است

در حالی که مین اول نسبتا آرام است، به آن عادت نکنید. خرابه های دیگر دشمنانی در کمین دارند که بهتر است برای آن آماده باشید. به یاد داشته باشید، در My Time at Sandrock هیچ عجله ای وجود ندارد، بنابراین قبل از آزمایش کردن آنها در برابر تبهکاران، سعی کنید مهارت های مبارزه و سلاح های خود را بهبود بخشید. رومینگ بسیار بدتر از جوجه های موشکی وجود دارد.

این دشمنان هر چه عمیق‌تر می‌شوید سخت‌تر می‌شوند، بنابراین باید مطمئن شوید که برای تقویت مهارت‌های خود و تیز کردن تیغه‌های خود زمان می‌گذارید. در غیر این صورت صفحه اتمام بازی را چندین برابر بیشتر از آنچه که دوست دارید خواهید دید.

شما همیشه می توانید به خانه بروید

اگر همه چیز بیش از حد مودار شود یا شخصیت شما تحریف شود، می توانید بلافاصله به ورودی بازگردید با نمایش صفحه نقشه و فشار دادن دکمه مربوط به “ترک خرابه ها” (واقع در پایین صفحه) به معدن بروید. این کار شما را فوراً به سمت ورودی پرتاب می کند و از دردسر حفاری راه بازگشت شما را نجات می دهد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.