منو سایت

زمان من در ساندروک نکاتی برای مبتدیان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان من در ساندروک نکاتی برای مبتدیان

زمان من در Sandrock به طرز مشکوکی در مورد اینکه چقدر سریع باید به اهداف خود برسید بی توجه است. او ممکن است بخواهد با سرعت خودش پیش برود، اما ممکن است شما را بی سر و صدا قضاوت کند. من نمی خواهم به مهارت های استاد و اخلاق کاری شما بد نگاه کنم، بنابراین در اینجا نکاتی برای مبتدیان وجود دارد که به شما سرعت خوبی از خط شروع می دهد.

در یک زمان مناسب به رختخواب بروید

این وسوسه انگیز است که فقط غذا را در صورت خود پر کنید استقامت خود را تکمیل کنید، اما در نهایت شخصیت شما به هر حال تسلیم می شود. اگر بعد از نیمه شب به رختخواب بروید، شخصیت شما روز بعد شکایت می کند که باید زودتر بخوابد. بعداً تا ساعت 3:00 بمانید و شخصیت دیجیتالی سبک شما این کار را انجام خواهد داد من دارم می میرم. اگر خوب بخوابی، شما یک علاقه مند به تجربه و حمله خواهید داشت.

یک استراتژی مناسب ایجاد یک روال برای ساعات کاری و اقامت است. زمان کار هر چیزی است که نیاز به تلاش دارد، چه تحقیق و چه جمع آوری منابع. زمان ماندن چیزی است که استقامت شما را از بین نمی برد، که شامل خرید، ساختن یا صحبت با NPCها می شود. سپس فقط زمان را پیگیری کنید و در زمان مناسب به رختخواب بروید. یک فرد بالغ هر شب به هشت ساعت خواب نیاز دارد و به نظر می رسد ساندروک هنوز قهوه پیدا نکرده است.

NPC را بشناسید

ممکن است مدتی طول بکشد تا به NPC نزدیک شوید. نیازی نیست مستقیماً برای عاشقانه عجله کنید تا زمانی که بتوانید آنها را با مهارت های ماهیگیری و صنایع دستی خود تحت تأثیر قرار دهید. با این حال، ارزش وقت گذاشتن را دارد همه آنها را برای اولین بار ملاقات کنید. هر یک از آنها به شما هدیه ای می دهند تا آن لحظه را فقط برای صحبت با آنها به یاد آورید. و هنگامی که شروع می کنید، به تمام کمکی که می توانید دریافت کنید نیاز دارید.

اگر در مورد روابط متعجب هستید، فقط برخی از NPC ها می توانند عاشقانه باشند. می توانید بفهمید که کدام یک در دسترس هستند، زیرا نشانگر زیر پانل پیوند قلب ها را به جای ستاره نشان می دهد.

فضای موجودی خود را افزایش دهید

حتی پس از مدت کوتاهی از جمع‌آوری منابع در My Time at Sandrock، احتمالاً با فضای موجودی کاملاً محدودی مواجه خواهید شد. تو می توانی جعبه هایی بسازید تا وسایلتان را نگه دارید. راحت است که همه این منابع از ابزارهای مختلف شما در دسترس هستند، بنابراین دریغ نکنید که همه منابع خود را در آنجا جمع کنید. اما یک راه بهتر وجود دارد.

شما به سرعت در Sandrock به فضای موجودی بیشتری نیاز خواهید داشت.
شما به سرعت در Sandrock به فضای موجودی بیشتری نیاز خواهید داشت.

هنگام بررسی موجودی خود، یک نماد نسبتاً آسان در انتهای سهام شما وجود دارد. این یک کاشی خالی با علامت مثبت (+) روی آن است. این را انتخاب کنید و از شما خواسته می شود فضای موجودی اضافی را خریداری کنید. با 10 هدف ناچیز برای ارتقا شروع می شود، اما با خرید بیشتر و بیشتر گران تر می شود. خوشبختانه کم کم گران می شود، پس شک نکنید تا جایی که می توانید بسته بندی کنید. کیف پول شما ممکن است از شما متنفر باشد، اما جیب شما از شما تشکر خواهد کرد.

تجهیزات خود را حفظ کنید

برای اینکه کارها در کارگاه خود به خوبی اجرا شوند، باید تجهیزات خود را در بهترین شکل نگه دارید. هر دستگاه به سه چیز نیاز دارد: سوخت، آب و گرد و غبار.

سوخت بسیار ساده است. هنگام استفاده از دستگاه، می توانید منوی سوخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه چیزی در آن قرار گیرد. این می تواند چوب، کریستال های انرژی یا حتی فقط لجن باشد. آنها زمانی که به طور فعال چیزی نمی سازند از سوخت استفاده نمی کنند، بنابراین از این کار نترسید آنها را کامل کنید.

نیاز بعدی آب است و هر دستگاه فعال از لوله کشی شما برداشت می کند. این مخزن بزرگ کنار خانه شماست. شما می توانید آب را از دو مکان دریافت کنید: اولی با جمع آوری شبنم از تقریباً هر گره منبع و ایجاد آنها در آب است. یک واحد آب به مقدار زیادی شبنم نیاز دارد، اگرچه با بهبودهای مناسب می توان این مقدار را کاهش داد. شما احتمالا از فروشگاه آب بخرید در انتهای واحه (رو به خیابان). اگر آب شما تمام شود، همه دستگاه‌های شما خاموش می‌شوند، بنابراین حتماً به طور مرتب انبار کنید.

وقتی صحبت از تمیز کردن گرد و غبار می شود، پس از اولین طوفان شن با این مشکل مواجه خواهید شد. توده‌های شن روی ماشین‌های شما جمع می‌شوند و سرعت آن‌ها را کاهش می‌دهند. برای خلاص شدن از شر آنها، ابتدا باید با استفاده از دستور العمل فروخته شده در فروشگاه، پودر برای پرها درست کنید. سپس فقط زمانی از آن استفاده کنید که دستگاه علامت گذاری شده است و باید شن و ماسه را پاک کند. حتی بدون طوفان شن، شن در آثار شما جمع می شود، بنابراین مطمئن شوید که آنها را گردگیری کنید هر از گاهی مطمئن شوید که به شکل یک کشتی هستند.

فقط کمیسیون هایی را انتخاب کنید که می دانید می توانید آنها را برآورده کنید

انتخاب پردرآمدترین مشاغل از روی خبرنامه بسیار وسوسه انگیز است، اما مراقب باشید. اگر یکی را انتخاب کنید که نتوانید آن را تمام کنید، با او می مانی تا زمانی که مهلتش تمام شود و سپس مجازات برای شکست. My Time at Sandrock هیچ نگرانی در مورد انجام کارهایی که نیاز به تجهیزاتی ندارند را ندارد. اطمینان حاصل کنید که آنچه را که می توان به راحتی انجام داد را در نظر داشت. کمیسیون های آسان، که به طور منظم انجام می شوند، بسیار سریعتر از کارهای دشوارتر که شما را مجبور به مبارزه برای ارتقای دستگاه خود می کند، اضافه می شود. هوشمندانه‌تر کار کنید، نه سخت‌تر.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.