منو سایت

زمان لازم برای تکمیل Metal Hellsinger

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان لازم برای تکمیل Metal Hellsinger

Metal Hellsinger یکی از منحصر به فردترین و متفاوت ترین شوترهای ریتمیک چند سال اخیر است که هوشمندانه از موسیقی متال برای کشتن شیاطین استفاده می کند. طرفداران موسیقی و بازی های ویدیویی بدون شک به دنبال دانلود Metal Hell Singer هستند، اما قبل از شروع، بهتر است برای متال هلسینگر زمان نیاز است حدس بزنید و سپس وارد سرزمین شیاطین شوید.

بازی Metal Hell Singer را حتی می توان به عنوان آلبومی از موسیقی متال توسط آهنگسازان معروفی مانند سرژ تانکیان، خواننده گروه System of Down خواند. سازندگان بازی سعی کرده اند بر اساس هر آهنگ صحنه ای خاص خلق کنند و چالش مرتبط با آن را طراحی کنند. ترکیب موسیقی و گیم پلی در کنار روندی ریتمیک، Metal Hell Singer را به یکی از جذاب ترین بازی های امسال تبدیل کرد. در ادامه، در مورد زمانی صحبت خواهیم کرد که Metal Hellsinger به پایان رسید.

برای متال هلسینگر زمان نیاز است

زمان لازم برای تکمیل Metal Hellsinger

متال هلسینگر حدود چهار و نیم تا هفت ساعت طول می کشد تا تکمیل شود. از این نظر می توان گفت که بازی کوتاهی در پیش داریم و می توانید آن را حتی در یک روز کامل کنید. البته رسیدن به انتها بستگی به سطح مهارت شما دارد و اگر ریتم شوتر بازی کرده اید و در مقابل حملات دشمن واکنش سریعی نشان داده اید، در پایان پنج ساعته مشکلی ندارید. در غیر این صورت، خود را برای مرگ های متعدد آماده کنید.

یکی از مواردی که به زمان مورد نیاز متال هلسینگر می افزاید، سیستم امتیازدهی است. هر بار که یک سطح را کامل کنید، یک امتیاز دریافت خواهید کرد. اگر از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید تا حد امکان امتیاز کسب کنید، باید بیش از هفت ساعت وقت بگذارید. این مشکل ارزش تکرار این بازی را افزایش داده است و می توانید آن را بارها بازی کنید و دلیل جدیدی برای شروع دوباره مرحله داشته باشید. طبق گفته How Long to Beat، تمام اچیومنت ها به ده ساعت و نیم گیم پلی نیاز دارند، اما محتوای اصلی حدود شش ساعت طول می کشد.

  1. اتمام داستان اصلی: 6 ساعت
  2. داستان + مطالب فرعی: 8 ساعت
  3. دریافت تمام دستاوردها: 10 ساعت

منتقدان توسعه هیجان انگیز Metal Hellsinger را تحسین کردند، اما منتقد IGN می گوید که از نظر طراحی و جذابیت از سری DOOM فاصله دارد. امروز می توانید Metal Hellsinger را از پارسی گیم دانلود کنید و یک ماجراجویی هیجان انگیز را در جهنم و در میان شیاطین تجربه کنید. اگر موفق به انجام بازی شدید، می توانید زمان دقیق خود را در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: TheLoadout