منو سایت

زمان لازم برای تکمیل High on Life اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان لازم برای تکمیل High on Life اعلام شد

بازی High on Life این یکی از ساخته های جدید استودیویی است که ریک و مورتی را خلق کرده است. این بازی متفاوت با ایده های جدید به دنبال ایجاد حس غوطه ور شدن در دنیایی خیالی است. در مصاحبه اخیر، تهیه کننده ارشد Squanch Games درباره طول داستان و مراحل فرعی صحبت کرد. به گفته وی، زمان مورد نیاز High on Life این حدود دوازده تا بیست ساعت است و اگر به مزاحمت ها اهمیت نمی دهید. شما می توانید بازی را در یک روز کامل کنید.

به گفته متیو استودیان، دنیای بازی High on Life به گونه ای ساخته شده که می توان آن را برای مدت طولانی کاوش کرد و این اثر تقریبا یک دنیای نیمه باز به حساب می آید. تجربه داستان اصلی کوتاه است و حدود هشت تا دوازده ساعت برای تجربه آن کافی خواهد بود. اگر می خواهید مراحل فرعی را تجربه کنید؛ بیست ساعت برای بازی وقت بگذارید. البته این زمان بسته به مهارت شما در بازی های تیراندازی اول شخص متفاوت خواهد بود.

تهیه‌کننده ارشد بازی می‌گوید که تجربه تمام جنبه‌های بازی On Life و افرادی که می‌خواهند تمام دستاوردها را به دست آورند، حدود 20 تا 22 ساعت طول می‌کشد. فقط حدود 25 ساعت را صرف بازی کنید. این زمان برای جستجوی محیط، تکمیل داستان اصلی، صحبت با تمام شخصیت ها و تکمیل کوئست های جانبی کافی خواهد بود. با این حساب زمان مورد نیاز برای High on Life چندان زیاد نیست و حتی می توان این اثر را کوتاه دانست.
زمان مورد نیاز High on Life

زمان مورد نیاز برای تکمیل High on Life

این تهیه کننده درباره مدت زمانی که طول می کشد تا High on Life کامل شود، گفت: داستان بسته به سبک بازی شما حدود 8 تا 12 ساعت طول خواهد کشید. بعد دستاوردها و مطالب جانبی داریم و فکر می کنم برای 20-25 ساعت کافی باشد. بازی زوایای زیادی دارد. اگر از کسانی هستید که بازی های روز اول را تجربه می کنید، مشکلی برای اتمام آن نخواهید داشت. سازنده در ادامه مراحل فرعی را توضیح داد.

استودیو محتوای جانبی High on Life را با کار قبلی استودیو، Trover مقایسه کرد و گفت: “شما صحنه های جانبی معمولی را که به آن عادت کرده اید نخواهید دید.” اگر Trover را بازی کرده باشید، می دانید که برخی از محتوای اضافی در مورد یافتن جوک ها و دیالوگ های بیشتر از شخصیت ها است. ما همچنین اقلام زیادی برای جمع آوری داریم و فروشگاه پر از اقلام خاص است که هنوز نمی توانیم در مورد آنها صحبت کنیم.

  1. زمان لازم برای داستان: 8 تا 12 ساعت
  2. داستان + مراحل فرعی: 20 ساعت
  3. تجربه کامل بازی: 25 ساعت
زمان لازم برای تکمیل High on Life اعلام شد

تریلر بازی High on Life’s boss fight منتشر شد [گیمزکام 2022]

حتی اگر محتوای ثانویه با آنچه ما فکر می کنیم متفاوت باشد، باز هم ده ساعت ارزش نشستن در پای آنها را دارد. اگر می خواهید تمام محتوا را تجربه کنید، زمان لازم برای High on Life به 25 ساعت افزایش می یابد. افرادی که توانسته اند دمو را تجربه کنند می گویند که شخصیت اصلی یک شکارچی جایزه است و می خواهد افراد خاصی را بکشد. منتظر انتشار بازی های On Life در 22 دسامبر برای رایانه های شخصی و ایکس باکس باشید.

منبع: TheGamer