منو سایت

زمان لازم برای تکمیل Call of Duty Modern Warfare II

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان لازم برای تکمیل Call of Duty Modern Warfare II

کمپین داستانی بازی Call of Duty Modern Warfare II به مسائل واقع بینانه و جنگ مدرن می پردازد و شاهد بازگشت نیروهای ویژه 141 تحت فرماندهی کاپیتان پرایس هستیم. قسمت داستانی از دیروز در دسترس است و افرادی که آن را پیش خرید کرده اند می توانند بازی را شروع کنند. در این مقاله به Call of Duty Modern Warfare II زمان می برد و چقدر طول می کشد تا بازی کامل شود.

داستان بازی Kalaf Duty Modern Warfare 2 به موضوعات مختلفی می پردازد. البته طرح اصلی در مورد یک ماموریت پرفروش برای جلوگیری از پرتاب موشک های بالستیک دزدیده شده آمریکایی است. از این موشک ها برای حمله به آمریکا استفاده می شود و گروه ضربت کاپیتان پرایس هدف جدیدی پیدا کرده و باید این طرح را متوقف کند. GameSpot در بررسی کمپین داستانی به آن امتیاز 8 از 10 داد و آن را بازگشتی به اوج خود خواند.

Call of Duty Modern Warfare II زمان می برد

Call of Duty Modern Warfare II زمان می برد

کمپین داستانی Modern Warfare 2 دارای 17 مرحله است که در مراحل داستانی Modern Warfare II به آن پرداختیم. اگرچه تعداد مراحل زیاد است، اما تکمیل آنها بسیار سریع است. برای تکمیل بازی با درجه سختی معمولی فقط باید حدود پنج تا شش ساعت وقت بگذارید. از این نظر، بازی جدید تفاوت چندانی با بازی Modern Warfare 2019 ندارد. اگر می خواهید بازی را در سطح سختی بالاتری انجام دهید، به هفت تا هشت ساعت زمان نیاز دارید.

زمان مورد نیاز برای Call of Duty Modern Warfare II بسته به مهارت بازیکن متفاوت است زیرا برخی از مراحل غیرخطی هستند. تعدادی از مراحل به بازیکن آزادی عمل بیشتری می دهد و تکمیل آنها با رویکرد گیمر مشخص می شود. تکمیل قسمت داستان به دلیل بهبود هوش مصنوعی دشمنان کمی بیشتر طول می کشد. اینطور نیست که بتوانید تمام دشمنان را به تنهایی از بین ببرید و ممکن است در طول مسیر بارها بمیرید و دوباره به پا کنید.

  1. اتمام قسمت داستان: 7 ساعت
  2. کمپین نهایی + محتوای اضافی: 9 ساعت

پس از اتمام بازی، سطح دشواری جدیدی در دسترس قرار می گیرد. سطح خون شما در این حالت پایین است و رابط کاربری بازی نیز خاموش است و در نتیجه باید با توجه به علائم راه را پیدا کنید. برای افرادی که می خواهند تمام دستاوردها یا تروفی ها را به دست آورند، باید زمان بیشتری را صرف کنند. در مجموع 24 تروفی وجود دارد که بیشتر آنها مربوط به چند نفره و Spec Ops هستند و زمان زیادی طول می کشد تا تمام تروفی ها را بدست آورید.

منبع: GameSpot