منو سایت

زمان شروع فصل اول MultiVersus به تعویق افتاد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان شروع فصل اول MultiVersus به تعویق افتاد

نسخه بتا بازی MultiVersus در حال حاضر برای دانلود و آزمایش در دسترس است و بیش از پنج میلیون نفر نبردهای نفس گیر بین شخصیت های وارنر را تجربه کرده اند. در حالی که بسیاری منتظر شروع فصل اول بازی مبارزه ای وارنر بودند. سازنده با توییتی جدید از تاخیر انتشار نسخه نهایی و محتوای Rick and Morty تا تاریخ نامشخصی خبر داد.

صفحه توییتر MultiVersus مجموعه‌ای از توییت‌ها را درباره تاریخ انتشار MultiVersus منتشر کرد و خبرهای مهمی برای طرفداران داشت. این بازی که در هفته های اخیر توجه میلیون ها نفر را به خود جلب کرده است، در حال حاضر برای عرضه رسمی آماده نیست و شروع فصل اول آن به زمان دیگری موکول شده است. استودیو می گوید این خبر ناامید کننده ای برای بازیکنان است و آنها می دانند که جامعه هواداران از این خبر ناراحت خواهند شد. اما آنها تمام تلاش خود را می کنند تا محتوای مهیج ارائه دهند و بازیکنان را راضی نگه دارند.

علاوه بر این، این استودیو نوشت که ظهور شخصیت مورتی از مجموعه انیمیشن ریک و مورتی به تاریخ دیگری موکول شده است و فعلا باید تغییراتی در این شخصیت ایجاد شود. نسخه آزمایشی بازی توانست بیشتر ایرادات فعلی را آشکار کند و بازیکنان با فضای این پلتفرم آنلاین آشنا شوند. تعدادی از شخصیت ها مانند باگوبانی قدرت زیادی داشتند و سازندگان توانستند تعادل بهتری بین شخصیت ها ایجاد کنند. در پایان استودیو از میلیون ها بازیکن تشکر کرد و نوشت که تاریخ انتشار در اسرع وقت مشخص خواهد شد.

فصل اول MultiVersus

تاخیر فصل اول MultiVersus

کارگردان بازی MultiVersus در صفحه توییتر خود درباره محتوای فصل اول صحبت کرد. او نوشت که Battle Pass حاوی آیتم های مختلفی خواهد بود و انتشار Battle Pass و فصل اول به تاریخ نامعلومی موکول شده است. لازم به ذکر است که تمامی فعالیت های ثبت شده در نسخه آزمایشی به نسخه نهایی منتقل می شود و در نتیجه نیازی به نگرانی بابت شروع فصل اول MultiVersus نخواهید داشت. علیرغم اینکه با یک بازی جدید روبرو هستیم، بازیکنان توانستند بیشتر محتوا را تجربه کنند و حتی مراحل مخفی پیدا کنند.

تعداد بازیکنان همزمان MultiVersus در استیم به عدد باورنکردنی رسیده و حتی از تعداد بازیکنان Warframe و Destiny 2 نیز فراتر رفته است. وارنر لیست بلندبالایی از شخصیت ها را برای فروش در فصل های جدید آماده کرده است و حتی شخصیت های Game of Thrones نیز این کار را انجام خواهند داد. به این بازی بپیوندید شخصیت های ارباب حلقه ها مانند گندالف نیز در دستور کار بودند. اما نهاد تالکین اجازه حضور این شخصیت ها را نداد. اگرچه این شخصیت ها در بازی های مختلف ظاهر شده اند. اما Multiverse یکی از آنها نخواهد بود.

بازی Multiversus کاملا رایگان است و توانسته نظر اکثر طرفداران را به خود جلب کند. منتقدان همچنین محتوای سرگرم کننده بازی را تحسین کرده اند و معتقدند این بازی دارای نقاط قوت زیادی است.

منبع: IGN