منو سایت

زمان شروع فصل اول Multiversus اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان شروع فصل اول Multiversus اعلام شد

پس از اعلام تاخیر فصل اول Multiversus، Warner Games تاریخ انتشار رسمی این بازی را اعلام کرد. در 15 آگوست، Multiversus شروع فصل اول را با انتشار Battle Pass جشن گرفت، اگرچه بسیاری انتظار داشتند چند ماه تاخیر داشته باشد. برادران وارنر همچنین اطلاعات اولیه در مورد سیستم Battle Pass را منتشر کرد و روند انتشار محتوا را گسترش داد.

توییت در صفحه جدید بازی Multiversus او از انتشار Battle Pass برای دریافت جوایز جدید خبر داد. همچنین مورتی از سری انیمیشن Rick and Morty در تاریخ 23 آگوست به بازی اضافه خواهد شد. این استودیو قبلاً از حضور ریک در مولتی‌ورس خبر داده بود و این زوج دوباره با هم متحد خواهند شد. این استودیو نوشت که به زودی اطلاعات بیشتری درباره حضور مورتی منتشر خواهد شد و باید منتظر ماند. حضور این شخصیت در بازی بدون شک خبر مهمی برای طرفداران این انیمیشن است.

علاوه بر این، Warner Games اعلام کرد که اکثر محتوای بازی از طریق Battle Pass در دسترس خواهد بود. به عبارت دیگر، تمام حالت ها و شخصیت ها در روز اول فصل اول در اختیار بازیکنان قرار نمی گیرند، اما سازندگان آنها را در طول فصل اضافه می کنند. استودیوهای بازی معمولا مودها و محتوای عمومی را به صورت رایگان منتشر می کنند و نیازی به اضافه کردن آنها از طریق BattleBack نمی بینند. به نظر می رسد وارنر به دنبال کسب درآمد بیشتر از بازی چند نفره است.

فصل اول Mutliversus

فصل اول Multiversus

تنها چند روز تا شروع فصل اول Multiversus باقی مانده است و به زودی روند رسمی آن آغاز می شود. اگر نسخه بتا را دانلود کرده اید و فعالیت زیادی انجام داده اید. نگران نباش. تمام فعالیت های شما به نسخه رسمی منتقل می شود و با شروع بازی از بین نمی رود. شخصیت های مختلفی تاکنون به بازی اضافه شده اند و تعداد آنها از طریق Battle Pass در حال افزایش است. همه شخصیت ها رایگان نخواهند بود و وارنر از راه های مختلفی برای کسب درآمد استفاده می کند. در پایان باید گفت که ادغام دیسکاوری و وارنر تاثیری در روند اضافه شدن شخصیت ها نخواهد داشت.

تعداد بازیکنان چند نفره در هفته اول به 10 میلیون نفر رسید و تعداد بازیکنان همزمان رو به افزایش است. انتشار بازی برای کنسول ها و رایانه های شخصی و همچنین فعال سازی cross-play باعث جذب افراد زیادی به بازی شد. شخصیت های مهمی در راه هستند که هنوز اطلاعات رسمی از آنها به دست نیامده است. مدتی پیش حضور گندالف به دلیل مخالفت موسسه تالکین لغو شد و شخصیت های ارباب حلقه ها در این بازی حضور نخواهند داشت. منتظر اخبار بیشتر در مورد محتوای فصل اول و قیمت Battle Pass و جوایز آن باشید.

منبع: IGN