منو سایت

زمان دقیق انتشار و حجم دانلود بازی The Last of Us Part 1

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان دقیق انتشار و حجم دانلود بازی The Last of Us Part 1

الی و جوئل دوباره با بازسازی The Last of Us بازگشته اند. اثر برنده جایزه استودیو Naughty Dog با گرافیک مدرن و ویژگی های جدید به زودی برای پلی استیشن 5 آماده دانلود خواهد شد. در این مقاله، همه آنچه را که باید درباره زمان دقیق انتشار و حجم دانلود The Last of Us Part 1 بدانید، به شما خواهیم گفت. با پارسی گیم همراه باشید.

سونی و ناتی داگ در حال آماده شدن برای انتشار سومین بازی از سری Last of Ace هستند. ما به شماره سوم بازی اشاره نمی کنیم و هنوز سال ها تا عرضه آن فاصله داریم. اولین بازی از این سری با نام جدید The Last of Us Part 1 برای افرادی که PS5 خریداری کرده اند و این بازی را امتحان نکرده اند منتشر خواهد شد. سونی نیز قول انتشار نسخه PC را داده بود، اما به دلیل پورت شدن توسط استودیو دیگری، تاریخ انتشار مشخص نیست. هفته گذشته در دسترس بودن نسخه بازسازی شده The Last of Us اعلام شد و این مقاله می تواند به اکثر سوالات شما پاسخ دهد.

دانلود The Last of Us Part 1 Vol

تاریخ انتشار The Last of Us Part 1

لازم به ذکر است که نسخه بازسازی شده Last of Us ابتدا برای PS5 منتشر خواهد شد و در تاریخ نامعلومی بر روی پلتفرم PC منتشر خواهد شد. باید بدانید که بازی در تاریخ 2 شهریور برابر با 11 شهریور در دسترس خواهد بود. همین الان بهتر است این تاریخ را در جایی یادداشت کنید تا فراموشش نکنید و اگر پلی استیشن 5 دارید فراموش نکنید که برای تجربه این بازی آماده شوید. به گفته سازندگان، بازی از ابتدا ساخته شده است و از نظر گرافیکی شاهد تفاوت زیادی با نسخه PS3 هستیم.

سوال بعدی این است که نسخه دیجیتالی بازی دقیقا چه زمانی عرضه می شود؟ اگر از طرفداران پر و پا قرص Last of Ace هستید و بازی را خریداری کرده اید. قطعاً می خواهید در همان دقیقه اول به بازی دسترسی داشته باشید، بهتر است این بار را به خاطر بسپارید: 03:30 به وقت ایران. بدون شک شما نیز از این ساعت شگفت زده شده اید و باید بگوییم که بازی دقیقا در نیمه شب در دسترس خواهد بود. اگر خیلی مشتاق تجربه آن هستید، بهتر است ساعت 03:30 بامداد زنگ ساعت خود را تنظیم کنید.

بازی The Last of Us قسمت 1

دانلود The Last of Us Part 1 Vol

بزرگترین سوال در مورد بازسازی The Last of Us بدون شک حجم دانلود آن است. طبق گفته سونی و اطلاعات فروشگاه بریج استیشن، حجم دانلود The Last of Us Part 1 حدود 68 گیگابایت است. یعنی باید 68 گیگابایت شما فضای خالی روی کنسول خود دارید. این حجم با انتشار آپدیت جدید افزایش می یابد و در نتیجه باید خود را برای حجم بیشتر آماده کنید. به خصوص که به‌روزرسانی‌ها قطعاً پس از انتشار در دسترس خواهند بود و اگر خوش شانس باشید، نادر خواهند بود.

افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند می توانند همین الان The Last of Us Part 1 را پیش دانلود کرده و برای روز انتشار آماده شوند. آنها همچنین دو مهارت رایگان دریافت می کنند، می توانند سلاح خود را سریعتر ارتقا دهند و به حالت Speedrun و آیتم های تزئینی دسترسی پیدا کنند. سوال آخر قیمت بازی است. برای خرید نسخه بازسازی شده Last of Ace باید 70 دلار بپردازید. قیمت بازی در بریتانیا 80 پوند است که هنوز سیاست قیمت گذاری سونی مشخص نیست.

  1. تاریخ انتشار: در 12 سپتامبر ساعت 03:30
  2. حجم دانلود: 68 گیگابایت (بدون به روز رسانی)
زمان دقیق انتشار و حجم دانلود بازی The Last of Us Part 1

تریلر اولین نمایش The Last of Us Part I

با دانستن تاریخ انتشار و حجم دانلود The Last of Us Part 1، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که صبر کنید. لازم به ذکر است که امتیاز بازی در تاریخ 31 آگوست (7 مرداد) قابل دریافت خواهد بود.

منبع: DualShockers