منو سایت

زمان دقیق انتشار بازی Spider-Man Remaster برای کامپیوتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان دقیق انتشار بازی Spider-Man Remaster برای کامپیوتر

تاریخ انتشار شرکت سونی مرد عنکبوتی مارول در 12 آگوست (21 اوت) برای PC اعلام شد. اما این تاریخ فقط روز انتشار را نشان می دهد و اگر می خواهید زمان دقیق آن را بدانید; اطلاعات کافی در اختیار علاقمندان قرار گرفت. استودیو Insomniac به عنوان سازنده بازی Spider-Man زمان انتشار نسخه ریمستر شده آن را برای شهرهای مختلف جهان اعلام کرده و در برخی موارد این بازی تا 13 آگوست در دسترس خواهد بود.

زمان درج شده برای افرادی است که بازی را پیش خرید کرده اند و می خواهند در همان لحظه اول آن را دانلود کنند. لازم به ذکر است که گیمرهای اروپا و آمریکا می توانند این بازی را از طریق Steam و فروشگاه Epic Games در صبح روز 12 آگوست به وقت محلی انجام دهند. معافیت ریمستر مرد عنکبوتی این زمان ساعت 16 به وقت لندن اعلام شده است به وقت ایران، 19:30 خواهد بود. اگر به دنبال دانلود هستید پای مرد عنکبوتی مارول باید منتظر بمانید تا بازی در آن زمان منتشر شود. سپس داده های اصلی روی سرورها آپلود می شود و سپس کرک بدون هیچ نقصی آماده دانلود می شود. این فرآیند ممکن است چندین ساعت طول بکشد.

زمان انتشار ریمستر Spider-Man است

زمان انتشار بازی Spider-Man PC

زمان انتشار Spider-Man برای رایانه های شخصی در تعدادی از شهرهای جهان از جمله سیدنی استرالیا به صبح روز 13 آگوست منتقل شد. توسعه دهنده تصمیم گرفته است که یک نسخه ساعتی را در نظر بگیرد و در نتیجه، بازیکنان از سراسر جهان داستان خود را همزمان شروع نخواهند کرد. لازم به ذکر است که در حال حاضر پیش دانلود بازی Spider-Man در دسترس نیست و Insomniac Games چنین گزینه ای را فعال نکرده است. این بدان معناست که پس از فعال شدن بازی، باید اطلاعات کامل را دانلود کنید و ممکن است چندین ساعت طول بکشد. قبل از انجام این کار، بهتر است سیستم مورد نیاز ریمستر Spider-Man را بررسی کنید و در نهایت به زمان فعال سازی بازی در زیر نگاه کنید.

زوایای گوزن: 8 صبح، 12 آگوست
نیویورک: 11 صبح، 12 آگوست
لندن: ساعت 16:00، 12 اوت
برلین: 12 اوت ساعت 5 بعد از ظهر
دبی: 12 آگوست ساعت 19:00
توکیو: 12 صبح، 13 آگوست

زمان دقیق انتشار بازی Spider-Man Remaster برای کامپیوتر

تریلر ویژگی های نسخه PC بازی Marvel’s Spider-Man را به نمایش می گذارد

زمان رها کردن پاها برای مرد عنکبوتی است

در اوایل این هفته، تصاویری از نسخه PC بازی Spider-Man منتشر شد که نشان می داد چگونه مرد عنکبوتی با کیبورد و ماوس کنترل می شود. گزینه های گرافیکی نیز قابل مشاهده بودند و سونی به شما اجازه می دهد تا بیشتر ویژگی ها را تغییر دهید. انتشار بازی‌های قبلی مانند God of War بر روی رایانه شخصی نشان داد که PlayStation اهمیت زیادی به تنظیمات رایانه شخصی می‌دهد. لازم به ذکر است که بازی های قبلی در زمان عرضه با مشکلاتی مواجه بودند و لگ و عدم ثبات فریم به دلیل پورت بازی از اصلی ترین مشکلات آن بود. انتظار می رود که بازی Spider-Man Remaster در زمان عرضه چنین مشکلاتی داشته باشد.

این پایان ماجراجویی پلی استیشن روی رایانه شخصی نیست. بازی The Last of Us Part 1 اثر دیگری است که برای PC منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار آن در حال حاضر مشخص نیست. احتمال انتشار Returnal برای PC وجود دارد. اگر به این فکر می کنید که پای مرد عنکبوتی مارول دقیقا چه زمانی بیرون می آید. لازم به ذکر است که بازی باید ساعت 19:30 به وقت ایران منتشر شود. سپس داده‌های خام آپلود می‌شوند و گروه نسخه قفل‌شده را پخش می‌کند. این فرآیند ممکن است چندین ساعت طول بکشد. پس صبور باش

منبع: PCGAMER