منو سایت

زمان برگزاری مراسم مشترک X3 و Bethesda E3 اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان برگزاری مراسم مشترک X3 و Bethesda E3 اعلام شد

نمایشگاه E3 2022 به صورت حضوری یا حضوری برگزار نمی شود. اما این موضوع باعث نشد تا دیگر شرکت ها و ناشران از بازی های جدید خود رونمایی نکنند. صفحه توییتر Xbox رسما مراسم جدیدی را با Bethesda اعلام کرد 12 ژوئن (22 ژوئن) آشکار شد. این برنامه که روز یکشنبه به صورت زنده پخش می شود؛ سرنوشت بازی های معرفی شده مشخص می شود و بازی های جدیدی نیز معرفی خواهند شد.

به گزارش پارسی گیم، در رویداد جدید استودیو ایکس باکس، بتسدا و دیگر شرکای مایکروسافت در سراسر جهان حضور خواهند داشت. تاریخ برگزاری این مراسم 22 ژوئن ساعت 21:30 به وقت ایران اعلام شد. این ساعت دقیقا مطابق با برنامه مایکروسافت برای E3 2021 است و به نظر می رسد شاهد رویدادی مشابه باشیم. وجود بازی ها هنوز تایید نشده است.

مراسم Xbox Bethesda

مراسم Xbox و Bethesda

مایکروسافت در مورد Xbox و Bethesda Games نوشت: «راه‌اندازی Xbox و Bethesda شامل همه چیزهایی است که باید در مورد انواع بازی‌هایی که برای اکوسیستم Xbox منتشر می‌شوند بدانید. از جمله بازی های منتشر شده برای بازی های رایانه شخصی و ایکس باکس است.» تعداد بازی های حاضر در این مراسم اعلام نشده است و تنها می توان در مورد آنها حدس و گمان زد.

رویدادهای مایکروسافت به صورت مجازی از مکان های مختلف پخش خواهند شد. ردموندی ها طرفداران خود را به صفحات رسانه های اجتماعی خود دعوت کرده اند تا این برنامه را به صورت زنده تماشا کنند. بزرگترین بازی رویداد امسال Starfield خواهد بود. کمی قبل از گیم پلی بازی Starfield در تابستان متوجه شدیم و به نظر می رسد که این رویداد بالاخره زمان افشای جزئیات بازی باشد.

بازی دیگری که از آن اطلاعاتی دریافت نکرده ایم، بازی جدید Fortza Motorsport است که انتظار می رود امسال عرضه شود. Fable نیز یکی از عناوین Xbox است که ممکن است در برنامه باشد. دیگر بازی‌های بتسدا، مانند ایندیانا جونز و ردفال، از جمله عناوین بزرگی هستند که احتمالا ظاهر می‌شوند.

کمیته ESA رسما E3 2022 را لغو کرد که منجر به لغو نمایش‌های دیگر از جمله EA Play در سال جاری شد. از طرف دیگر جف کلی با Summer Game Fest بازخواهد گشت و جزئیات بیشتری در مورد بازی های جدید اعلام خواهد شد. منتظر پخش مراسم Xbox و Bethesda در 12 ژوئن ساعت 21:30 به وقت ایران باشید.

منبع: GameSpot