منو سایت

زمان انتشار و حجم آپدیت های فصل جدید Rainbow Six Siege مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان انتشار و حجم آپدیت های فصل جدید Rainbow Six Siege مشخص شد

یوبی سافت هفته آخر فصل جدید Rainbow Six Siege افشا شده، به نام حجاب شیطان. فصل اول سال هفتم Rainbow Six با اضافه شدن تغییرات مهمی از جمله اپراتور دفاعی با قابلیت های استثنایی و همچنین نقشه ها و حالت های جدید در راه است. منتشر خواهند شد.

فصل جدید Rainbow Six Siege با معرفی اپراتور جدیدی به نام اعظمی همراه است. اپراتور موفق به شلیک چاقوهای مخصوص برای جلوگیری از حمله دشمن و همچنین تعمیر دیوارهای آسیب دیده شد. او یکی از اپراتورهای جدیدی است که می تواند پس از شکستن یا تخریب نقطه ای توسط حریف، تغییرات جدی در محیط ایجاد کند. سریع آن را بازیابی کنید.

در حالی که جزئیات کامل به روز رسانی Rainbow Six Siege منتشر شد. اما زمان انتشار و حجم دانلود مشخص نبود. پس از تست و بررسی آپدیت جدید، یوبی سافت آماده انتشار آن در روز سه شنبه 15 اسفند ماه است. یوبی سافت سال هفتم Battlefield را نیز معرفی کرده است و شاهد پوسته های مخصوص سلاح های مختلف هستیم که همگی در آپدیت escape قرار دارند.

آپدیت فصل جدید Rainbow Six Siege

حجم به روز رسانی Rainbow Six Siege

تاریخ انتشار فصل جدید Rainbow Six Siege در صفحه فروشگاه مایکروسافت این بازی پیدا شد. صاحبان کنسول ایکس باکس توانستند زمانی را برای انتشار بازی بیابند. تنها تفاوت زمانی است که نسخه Xbox منتشر شد. تاریخ آن 9 مارس (18 مارس) است. این تا زمانی است که آپدیت های فصلی بازی Rainbow Six در روز سه شنبه منتشر می شود و این تاریخ ممکن است مربوط به نسخه Xbox این بازی باشد. با این حال، آپدیت فصل جدید در همان روز سه شنبه در استیم منتشر خواهد شد.

در حجم دانلود آپدیت Rainbow Six Siege باید به نسخه آزمایشی بازی بسنده کنیم. طبق اطلاعات موجود، کاربران Ubisoft Connect باید حدود 4.15 گیگابایت دانلود کنند و حجم فایل نسخه استیم 3.61 گیگابایت است. حجم نسخه نهایی به دلیل رفع اشکال بیشتر از حجم فعلی خواهد بود. حجم آپدیت های فصل جدید به دلیل در دسترس بودن نقشه ها و حالت های جدید از کالیبر بالا بیشتر خواهد بود.

برای اولین بار پس از سال ها، یوبی سافت یک طراحی کاملا جدید اضافه می کند. این کارت حالت مسابقه نزدیک دارد و فضای بازی را کمی از حالت تاکتیکی خارج می کند. حالت جدید شبیه به Call of Duty است و بازیکنان پس از مرگ دوباره زنده می شوند و برای از بین بردن بازیکنان حریف مبارزه خواهند کرد. منتظر انتشار آپدیت در روز سه شنبه باشید.

منبع: PCGAMESN