منو سایت

زمان انتشار و جزئیات فصل دوم Halo Infinite اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان انتشار و جزئیات فصل دوم Halo Infinite اعلام شد

343 Industries Studio مقاله جدیدی را در وب سایت Halo Waypoint منتشر کرده است فصل دوم هالو بی نهایت اعلام کرده است. فصل جدید که به عنوان گرگ های تنها شناخته می شود، در تاریخ 3 می 2022 همراه با نقشه ها و حالت های جدید منتشر خواهد شد. در این بین مدتی پیش به جزئیات آپدیت میان فصل هیلو اینفینیتی پی بردیم.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، فصل دوم بازی Halo Infinite با هدف بهبود تجربه فصل اول و ارائه محتوای متنوع برای گیمرها انجام شده است. مدیر بخش آنلاین بازی هیلو بی نهایت در مطلبی جدید دلیل انتخاب نام گرگ های تنها و حال و هوای این فصل جدید را توضیح داد. او فضا یا مضمون اصلی را هسته ای می داند که مطالب فصل بر آن چیده شده است. اسپارتان های تنها و انتزاعی همان شکارچیانی هستند که بدون هیچ منبع خاصی به منطقه دشمن نفوذ می کنند. این اسپارتی ها خشن هستند و نمی خواهند در یک تیم کار کنند. اما آنها همچنان به فکر تیم هستند و می خواهند به اسپارتی ها کمک کنند.

فصل دوم هالو بی نهایت

فصل دوم هالو بی نهایت

با این تعریف، استودیو دو نوع جدید اسپارتی را معرفی کرد. دو اسپارتی Sigrid Eklunk و Hieu Dean بخش مهمی از فصل دوم Halo Infinite هستند و اطلاعات کاملی از تاریخچه این فصل به زودی منتشر خواهد شد. علاوه بر این موضوع، بازیکنان انتظار رویدادهای داستانی و همچنین عناصر خاصی را در Battlefield دارند که با موضوع اصلی فصل مطابقت دارد. این فصل از بازی با تمرکز بر افرادی شروع می شود که کار انفرادی را ترجیح می دهند و استودیو می خواهد این افراد را به بازی جذب کند.

فصل دوم بازی Hilo Infinity با اضافه شدن لیست های پخش جدید همراه است که جذابیت بازی را بیشتر می کند. علاوه بر این حالت های جدید و نقشه های مختلف اضافه شده است که طرفداران مدت ها منتظر آن بودند. یکی از این کارت ها Catalyst است. این یک طرح کوچک برای نبرد نزدیک است که بعدا منتشر خواهد شد. کارت دیگری به نام Breaker برای حالت Big Team Battle است و حال و هوای بیابانی دارد.

حالت های بازی جدید Halo Infinite جذابیت خاصی به فصل دوم می بخشد. حالت اول که Last Spartan Standing نام دارد شبیه بتل رویال است و بازیکن باید سعی کند سایر بازیکنان را حذف کند. حالت دیگری که Land Grab نام دارد شبیه به تسخیر پرچم است و هر دو تیم باید برای تصرف مناطق دشمن تلاش کنند. در نهایت، حالت King of the Hill در فصل دوم بازگشته و طرفداران می توانند آن را با دوستان خود بازی کنند.

هیلو بی نهایت

دوباره حالت های Coop و Forge را به تعویق بیندازید

استودیو 343 همچنان خبرهای بدی برای طرفداران دارد. حالت Forge و Coop در قسمت تاریخ دوباره به تعویق افتاد. این بخش قرار بود در فصل دوم فعال شود. Active آماده اجرا نیست. با این حال، Co-op بخش مهمی از هویت بازی هیلو است و در حال حاضر امکان تجربه کمپین با دوستان وجود ندارد. حالت Forge که مخصوص ساختن نقشه ها و محتوای اضافی است در دسترس نخواهد بود و به زودی با فعال شدن این ویژگی ها اعلام خواهد شد. این استودیو در حال کار بر روی اضافه کردن ویژگی های دیگر به فصل سوم است.

منتظر شروع فصل دوم Halo Infinite در 20 می 2022 باشید.

منبع: IGN