منو سایت

زمان انتشار نسخه آزمایشی Rainbow Six Mobile و نحوه دانلود بازی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان انتشار نسخه آزمایشی Rainbow Six Mobile و نحوه دانلود بازی

اولین تست آلفا برای موبایل رنگین کمان شش هفته آینده شروع می شود و بازیکنان می توانند نسخه آزمایشی آن را دریافت کنند و نظرات خود را برای رفع مشکلات بازی در اختیار سازندگان قرار دهند. جاستین سوان، کارگردان و سازنده بازی، ویدیوی جدیدی را منتشر کرده است که در آن نسخه آلفا Rainbow Six Mobile و همچنین نحوه دریافت نسخه آلفا را توضیح می دهد.

برای کسانی که در مورد Rainbow Six Mobile نمی دانند. باید بگویم که این بازی همان نسخه موبایل Rainbow Six Siege است که به صورت مستقل توسط یک استودیو مجزا ساخته شده است و بازی مربوط به نسخه های PC و کنسولی نیست. گیم پلی بازی مشابه نسخه اصلی است و نقشه ها و اپراتورها تغییری نکرده اند. کیفیت این بازی در حال حاضر نامشخص است و دریافت نسخه آلفا شاید فرصت خوبی باشد تا علاقه مندان به این بازی از کیفیت آن قدردانی کنند.

استودیو یوبی سافت مونترال بازی Rainbow Six Mobile را می سازد. مدیر استودیو گفت که سال هاست روی این بازی کار می کنند و خوشحال است که بالاخره می تواند این بازی رایگان را برای گوشی های اندروید و آیفون منتشر کند. برای دریافت نسخه آلفا، باید یک گوشی اندرویدی داشته باشید و کاربران آیفون در حال حاضر قادر به تست بازی نیستند. برای دانستن نحوه شرکت در تست بازی آلفا با پارسی گیم همراه باشید.

نسخه آزمایشی Rainbow Six Mobile

نحوه دریافت نسخه آلفا Rainbow Six Mobile

همانطور که در ابتدا گفتیم نسخه آلفا Rainbow Six Mobile تنها برای کاربران اندروید منتشر خواهد شد. ابتدا باید در وب سایت اصلی یوبی سافت ثبت نام کنید. لازم به ذکر است که ثبت نام در وبسایت به معنای دریافت بازی نیست و یوبی سافت تنها تعداد محدودی بازیکن را انتخاب می کند. این یک نسخه بتا عمومی است که معمولاً در دسترس عموم است. پس از انتشار ایمیل شما توسط یوبی سافت؛ می توانید بازی را دانلود کرده و آن را تجربه کنید.

مدیر Ribno Six Mobile می گوید که نسخه آلفا دارای مشکلات و ایرادات مختلفی است و ممکن است در یافتن مطابقت یا مشاهده خطاها و باگ های ظاهری دچار مشکل شوید. وی عضویت در سرور بازی دیسکورد را الزامی دانست و از بازیکنان خواست نظرات خود را به بخش های مختلف ارسال کنند. نسخه آلفا نیز قرارداد NDA ندارد، بنابراین می توان تصاویر و ویدیوهای بازی را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد.

فقط بازیکنان در ایالات متحده، مکزیک و کانادا می توانند نسخه آزمایشی Rainbow Six Mobile را دریافت کنند و سایر کشورها در حال حاضر نمی توانند در آزمون آلفا شرکت کنند. کاربران ایرانی می توانند با تغییر آدرس IP خود این بازی را تجربه کنند.

آلفا ریبون شش نسخه موبایل

ویژگی های نسخه Alpha Rainbow Six Mobile

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، تنها دو کارت Border و Bank در نسخه آزمایشی موجود خواهند بود. شانزده اپراتور نیز در نظر گرفته شده و دو حالت بمب و منطقه حفاظت شده نیز در این نسخه فعال خواهند بود. تمامی اقدامات انجام شده در بازی حذف می شوند و به نسخه نهایی منتقل نمی شوند.

در نظر داشته باشید که این نسخه آلفا و پایه بازی است و کیفیت نهایی با آنچه شما می خواهید متفاوت خواهد بود. به دلیل کمبود بازیکن، احتمال بازی با خفاش ها بیشتر است و هدف از انتشار بازی تنها دریافت بازخورد از گیم پلی و منوها است. منتظر انتشار آزمایشی در 3 می باشید.

منبع: aming GamingOnPhone