منو سایت

زمان انتشار بازی Gotham Knights اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان انتشار بازی Gotham Knights اعلام شد

WB Games پس از انتشار، Gotham Knights را به طور رسمی معرفی کرد. بازی شوالیه های گاتهام در تاریخ 25 اکتبر 2022 برابر با 3 نوامبر 1401 منتشر خواهد شد. صفحه توئیتر این بازی با انتشار تصویر جدیدی از تاریخ انتشار دقیقی که مدت ها منتظر آن بودیم و باید منتظر بمانیم. پایان سال 2022. برای تجربه این اثر اکشن ماجراجویی.

به گزارش پارسی، بازی شوالیه های گاتهام ساخته شده توسط WB Games Montreal و کارگردانی Patrick Reading. او پیش از این کارگردانی بازی های اصلی سری Splinter Cell از جمله Conviction و Blacklist را بر عهده داشته است و تجربه کافی برای ساخت یک بازی جدید در سری بتمن را دارد. شایان ذکر است که بتمن در بازی Gotham Knights حضور ندارد و بازیکن کنترل شخصیت های دیگر را بر عهده خواهد گرفت. قبل از اعلام رسمی استودیو، اطلاعیه هایی در مورد تاریخ انتشار شوالیه های گاتهام منتشر شده بود.

زمان انتشار بازی Gotham Knights اعلام شد

تریلری از داستان شوالیه های گاتهام منتشر شد

ویژگی های بازی Gotham Knights

ویژگی های Gotham Knights شامل زوج ها و تعاونی ها می شود. بازیکنان می توانند شخصیت های نایت وینگ، رابین، رد هود و بتگرل را پس از اتفاقات بروس وین بازی کنند. بخش مهمی از تاریخ بازی Gotham Knights به حیاط جغدها می پردازد. گیم پلی بازی پویا و تعاملی است و شهر بزرگ گاتهام را می توان آزادانه کاوش کرد. قهرمانان شیطانی، از جمله Mr. یخبندان هایی وجود دارند که باید با کمک توانایی های منحصر به فرد و سلاح های ویژه به دست آیند.

برادران وارنر مجبور شد در سال 2021 یک بازی جدید راه اندازی کند. اما تاخیر در انتشار Gotham Knights باعث تاخیر در انتشار بازی برای سال جدید شده است. در آن زمان وارنر نوشت که توسعه دهندگان برای ارائه بهترین تجربه ممکن به زمان بیشتری نیاز دارند. گزارش موثقی در مورد تاخیر Suicide Squad Kill the Justice League وجود دارد و این اثر ابرقهرمانی سال آینده منتشر خواهد شد.

بلومبرگ گزارش می دهد که Suicide Squad امسال منتشر نخواهد شد و ادعای وارنر صحت ندارد. بلومبرگ تاریخ انتشار را سال 2023 اعلام کرده است، بیانیه ای که هنوز توسط استودیو تایید نشده است. در حال حاضر فقط تاریخ انتشار Gotham Knights را می دانیم و باید بیشتر منتظر بازی بعدی باشیم. Suicide Squad توسط Rocksteady Studios ساخته شده و یکی از موردانتظارترین بازی های سال است.

زمان انتشار Gotham Knights

Hogwarts Legacy یکی دیگر از بازی هایی است که هنوز معرفی نشده و گزارش هایی از تاخیرهای احتمالی به گوش می رسد. منتظر انتشار Gotham Knights در 25 اکتبر 2022 برابر با سوم آبان برای کنسول های پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه شخصی باشید.

منبع: VGC