منو سایت

زمان انتشار آپدیت نسل بعدی The Witcher 3 تایید شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان انتشار آپدیت نسل بعدی The Witcher 3 تایید شد

CD Projekt Red به طور رسمی تاریخ انتشار آپدیت نسل جدید The Witcher 3 را تایید کرد.در حالی که شایعات و گزارشات قبلی از احتمال انتشار آن در پایان سال 2022 خبر می داد، این بار توسط استودیو تایید شده است و باید منتظر ماند. لازم به ذکر است که آپدیت گرافیکی Witcher 3 برای کنسول های نسل بعدی منتشر خواهد شد و همچنین کاربران PC و PC نیز می توانند از گرافیک بهتر و وضوح 4K استفاده کنند.

آدام کیسینسکی، مدیر عامل CD Project Studio، در جلسه مالی که امروز چهارشنبه 16 سپتامبر برگزار شد، روند توسعه آپدیت جدید را توضیح داد. میگه آپدیت نسل جدید ویچر 3 در پایان سال گذشته به صورت رایگان برای دارندگان بازی منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که تاخیر در آپدیت گرافیکی Witcher 3 از سال گذشته تا پایان سال 2022 یکی از اتفاقات پیش بینی نشده ای بود که طرفداران این بازی را شگفت زده کرد.

به روز رسانی گرافیک Witcher 3

برای تکمیل پروژه ارتقای گرافیک Witcher 3، CD Project Studio از استودیو دیگری کمک گرفت. نسخه PS5 و Xbox Series توسط Saber Interactive در حال ساخت است و روی بسته الحاقی Cyberpunk 2077 کار می کنند، لازم به ذکر است که این استودیو پیش از این بر روی پورت نینتندو سوییچ بازی Witcher کار کرده و با این اثر آشناست. مشخص نیست که نسخه رایانه شخصی توسط چه گروهی ساخته می شود و این احتمال وجود دارد که خود استودیو این روند را بر عهده گرفته باشد.

بروزرسانی نسل بعدی Witcher 3

مدیرعامل CD Projekt شایعات مربوط به مشکلات توسعه آپدیت نسل جدید The Witcher 3 را تکذیب کرد و می گوید که تولید بازی به خوبی پیش می رود و مشکلی در آن وجود ندارد. به روز رسانی گرافیکی Witcher 3 شامل محتوای مرتبط با سری Netflix خواهد بود و این محتوا در طول DLC رایگان در دسترس خواهد بود. اگر صاحب بازی Witcher 3 بر روی رایانه های شخصی، ایکس باکس وان و PS4 هستید، نیازی به پرداخت هزینه برای آپدیت جدید کنسول های نسل 9 نخواهید داشت.

قرار بود نسخه نسل بعدی The Witcher 3 در کنار فصل دوم سریال The Witcher نتفلیکس در دسترس باشد، اما برنامه استودیو به هم ریخت. شایعات مختلفی از وضعیت بد آپدیت خبر می دادند و در نهایت خبر تاخیر بازی منتشر شد. CD Projekt دیروز از آپدیت Cyberpunk 2077 خبر داد و اینکه آپدیت جدید آخرین محتوایی است که برای نسل هشتم منتشر می شود و این استودیو رسما کار روی کنسول های نسل قبل را به پایان رسانده است. منتظر انتشار آپدیت The Witcher 3 در دسامبر سال جاری باشید.

منبع: VGC