منو سایت

ریمیکس های Max Payne 1 و Max Payne 2 برای نسل نهم و PC ارائه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ریمیکس های Max Payne 1 و Max Payne 2 برای نسل نهم و PC ارائه شد

استودیو Remedy و Rockstar برای بازسازی دو شماره اول سری Max Payne با یکدیگر همکاری خواهند کرد. رمدی با انتشار بیانیه های مطبوعاتی رسما یک ریمیکس منتشر کرد مکس پین 1 و مکس پین 2 هر دو بازی کاملاً بازطراحی شده و با گرافیک مدرن برای پلی استیشن 5، سری ایکس باکس و رایانه شخصی در دسترس خواهند بود.

به گزارش پارسی گیم، شرکت رمدی با انتشار خبری غافلگیرکننده رسما از بازسازی غافلگیرکننده Max Payne 1 و Max Payne 2 با همکاری Rockstar خبر داد. Rockstar تنها مسئول تامین مالی پروژه است و در طول قرارداد بازی به طور کامل توسط Ramdi توسعه خواهد یافت. بازسازی Max Payne 1 یک بازی درجه یک توسط Ramdy است که کیفیتی برابر با دیگر بازی های این استودیو خواهد داشت.

بازسازی مکس پین بازسازی مکس پین

بازسازی مکس پین با موتور رمدی جدید

لازم به ذکر است که بازسازی های Max Payne 1 و Max Payne 2 توسط موتور Northlight استودیو Ramdi ساخته شده است. از این موتور برای توسعه بازی Control استفاده شد و نتایج شگفت انگیز بود. بازی Alan Wake 2 نیز با همین موتور ساخته شده است و انتظار داریم کیفیت بالایی کسب کند. اولین بازی Max Payne در نتیجه همکاری Remedy و Rockstar ساخته شد و توسط Rockstar منتشر شد. این کمپانی آمریکایی در نهایت توسعه Max Payne 3 را به طور مستقل بر عهده گرفت و بازی متفاوت از عناوین قبلی را عرضه کرد.

سام هوزر، بنیانگذار Rockstar در مورد اینکه چگونه آنها تصمیم گرفتند Max Payne 1 و Max Payne 2 را بازسازی کنند، گفت: “زمانی که دوست قدیمی ما Ramdy نزد ما آمد و به ما پیشنهاد ساخت بازی های Max Payne را داد.” ما بسیار هیجان زده بودیم. ما از طرفداران پر و پا قرص بازی‌ای هستیم که رمدی ساخته است و نمی‌توانیم منتظر آزمایش نسخه جدید باشیم.» «مکس پین همیشه جایگاه ویژه‌ای در قلب همه کارمندان رمدی داشته است و می‌دانیم که میلیون‌ها نفر در اطراف جهان نیز همین احساس را دارد. «مدیر عامل شرکت True Virtala استودیو Ramdi به Max Payne گفت.

بازسازی مکس پین برای نسل جدید

ویرتالا اضافه کرد که در مورد راه های جدید برای بازگرداندن داستان، اکشن و فضای اصلی بازی های Max Payne به بازیکنان هیجان زده است. این پروژه شامل بازسازی مکس پین 1 و بازسازی مکس پین 2 به همراه موتور پیشرفته رمدی می باشد و بودجه مناسبی توسط راک استار برای آن در نظر گرفته شده است. علاوه بر بازسازی مکس پین، استودیو رمدی در حال کار بر روی Alan Wake 2 و دنباله کنترل است. نظر شما در مورد بازگشت مکس پین با ظاهری مدرن به پلی استیشن 5، سری ایکس باکس و رایانه شخصی چیست؟

منبع: IGN