منو سایت

ریمستر Metal Gear Solid 1 تا 3 در دست توسعه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ریمستر Metal Gear Solid 1 تا 3 در دست توسعه است

در ماه های اخیر شایعات و گزارش های مختلفی در مورد برنامه های آینده کونامی منتشر شده است. بسیاری خبر از بازگشت سریال های محبوبی مانند متال گیر و سایلنت هیل می دهند و کونامی نیز بازگشت این فرنچایزها را تایید کرده است. اما هنوز خبری از آنها نیست. شایعات زیادی در مورد بازگشت متال گیر سالید به گوش می رسد و شایعه جدیدی به حجم آنها اضافه شده است. Remaster Metal Gear Solid 1 تا 3 برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی در حال توسعه است.

کونامی برنامه های خود را برای نمایشگاه بازی توکیو اعلام کرد. این شرکت می گوید در حال برنامه ریزی برای معرفی یک بازی جدید از یک سری محبوب است. بسیاری از طرفداران این شرکت به سرعت نتیجه گیری کردند و از بازگشت یکی از بازی های محبوب خبر دادند. در این مورد به بازسازی Metal Gear Solid 3 که قبلاً در مورد آن شنیده بودیم اشاره شد. شایعه ای در مورد بازسازی Metal Gear Solid 3 و ساخت نسخه جدید Castlevania وجود داشت که هنوز به واقعیت تبدیل نشده است.

Remaster Metal Gear Solid 1 2 3

متال گیر سالید ریمستر

به گفته Dusk Golem، یکی از تیترهای معروف و قابل اعتماد، کونامی ریمستر Metal Gear Solid 1، Metal Gear Solid 2 و Metal Gear Solid 3 را در هفته بازی توکیو ارائه خواهد کرد. لازم به ذکر است که تمامی این بازی ها به صورت جداگانه به فروش می رسند و برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی عرضه خواهند شد. این بازی ها به صورت مجموعه منتشر نمی شوند. البته اگر یکی هر سه بازی را با هم بخرد، نسخه اصلی متال گیر 1 و 2 را به صورت رایگان دریافت می کند.

از طرفی یکی از بزرگترین پروژه های کونامی در TGS 2022 رونمایی خواهد شد. ما در حال حاضر از این بازی اطلاعی نداریم و نمی دانیم چه تاثیری خواهد داشت. اما این احتمال وجود دارد که دنباله ای برای Silent Hill اعلام شود. نوامبر گذشته، کونامی اعلام کرد که فروش Metal Gear Solid 2 و 3 برای مدت محدودی به حالت تعلیق در می‌آید تا بتوانند حق استفاده از فیلم‌های تاریخی را تمدید کنند. این شرکت ژاپنی در اوایل سال جاری اعلام کرد که باز هم برای فروش بازی ها آماده است. اما او هنوز زمان دقیق فروش را اعلام نکرده است.

Dusk Golem در سال های اخیر اخبار مختلفی را فاش کرده است و فردی آگاه به حساب می آید. او می گوید ریمستر Metal Gear Solid از طریق Steam به فروش می رسد و منابع موثقی برای ادعای خود دارد. البته مثل همیشه باید بگوییم که این خبر از سوی منابع رسمی تایید نشده و باید آن را شایعه دانست. نطر شما چی هست؟

منبع: GamingBolt