منو سایت

ریمستر GTA V برای نسل نهم با 50 درصد تخفیف عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ریمستر GTA V برای نسل نهم با 50 درصد تخفیف عرضه می شود

قیمت نسخه نسل نهم GTA V برای کنسول های پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس اعلام شد و نسخه جدید با 50 درصد تخفیف آغاز خواهد شد. در حالی که Rockstar هنوز به طور رسمی قیمت GTA V را برای نسل جدید اعلام نکرده است. صفحه نمایش بازی در فروشگاه های آنلاین رقمی کمتر از حد انتظار را نشان می دهد. با شروع پیش فروش GTA 5 در استرالیا، شاهد کاهش 50 درصدی قیمت ها هستیم.

به گزارش پارسی گیم، نسخه معمولی GTA V در فروشگاه های آنلاین موجود است؛ اما ارتقاء هنوز در وب سایت فعال نشده است. فقط کاربران استرالیایی می توانند این بازی را پیش خرید کنند. به نظر می رسد تخفیف 50 درصدی مربوط به نسخه های تاریخچه و آفلاین بازی است و GTA Online در بسته ای جداگانه به فروش می رسد.

ریمستر GTA V برای نسل نهم با 50 درصد تخفیف عرضه می شود

تریلر بازسازی بازی GTA V برای پلی استیشن 5 منتشر شد

قیمت نسل نهم GTA V

فروشگاه Xbox در استرالیا در حال حاضر GTA V را حدود 50 درصد کمتر از حد معمول به فروش می رساند. قیمت در حدود 22 دلار آمریکا است و پیشنهاد تا 14 ژوئن معتبر است و پس از آن قیمت به همان 60 دلار استرالیا برمی گردد. Rockstar یک نسخه جداگانه برای GTA Online دارد که با قیمت 15 دلار در فروشگاه Xbox موجود است، به این معنی که بازیکنان مجبور به خرید نسخه کامل نخواهند بود.

با نگاهی به فروشگاه پلی استیشن می بینیم که هنوز خبری نیست و این صفحه نیاز به آپدیت دارد. به نظر می رسد سونی نیز به خریداران تخفیف هایی ارائه می دهد. البته GTA V در سه ماهه اول یک پیشنهاد ویژه برای کاربران پلی استیشن پلاس دارد و اعضای سرویس می توانند بخش آنلاین را به صورت رایگان امتحان کنند.

قیمت GTA V

تعدادی از کاربران استرالیایی توییتر گفته اند که موفق شده اند این بازی را با قیمت 15 دلار پیش خرید کنند و قیمت نسل جدید GTA V تا 14 ژوئن کاهش می یابد. افشای این قیمت در شبکه های اجتماعی جنجال به پا کرده و بسیاری نوشته اند که باید منتظر اعلام قیمت نهایی توسط راک استار باشیم و شاید این فقط یک اشتباه باشد.

گفتنی است پیش فروش بازی GTA V از فردا 17 اسفندماه در آمریکا و اروپا آغاز می شود و پس از آن اطلاعات کامل قیمت و جزئیات نهایی را دریافت خواهیم کرد. به دنبال کاربران ایکس باکس، کاربران پلی استیشن نیز قیمت های مشابهی را اعلام کردند و تخفیف 50 درصدی می تواند بخشی از کمپین بازاریابی Rockstar برای فروش بازی های بیشتر در روز اول باشد. نطر شما چی هست؟

منبع: VGC