منو سایت

ریمستر کمپین Modern Warfare 3 کامل شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ریمستر کمپین Modern Warfare 3 کامل شد

بر اساس اطلاعات دریافتی، مراحل ساخت ریمستر کمپین Modern Warfare 3 به پایان رسیده است. اکتیویژن پیش از این شایعات مربوط به بازسازی Modern Warfare 3 را تکذیب کرده بود، اما اخیراً یکی از افشاگران برجسته Kalaf Duty ادعا کرد که کمپین Modern Warfare 3 بازسازی شده است و Activision منتظر فرصت مناسب برای انتشار آن است.

این خبر از ارسال شده توسط TheGhostOfHope که به درستی جزئیات مختلف گیم پلی Call of Duty را در گذشته فاش کرده است. همچنین سال گذشته CharlieIntel در گزارشی از مذاکرات با Activision در مورد امکان ریمستر کمپین. جنگ مدرن 3 هنگامی که از اکتیویژن پرسیده شد، پاسخ داد: “هیچ نسخه بازسازی شده ای از مبارزات جنگی Modern Warfare 3 یا چند نفره وجود ندارد، و هرگونه گزارشی در این زمینه نادرست است.” لازم به ذکر است که اگر Activision هیچ برنامه ای برای انتشار نسخه بازسازی شده Modern Warfare 3 ندارد. ، به هیچ وجه آن را تایید نمی کند. به گزارش منبع خبری Hope، این اشتباه است که بگوییم نسخه ریمستر این عنوان کنسل شده یا عرضه نخواهد شد، اما در عوض بازی منتظر زمان مناسبی برای انتشار است.

با توجه به سابقه اکتیویژن در ریمستر عناوین قبلی Callaf Duty در سری Modern Warfare، این بار نیز ریمستر کمپین را انجام داد. جنگ مدرن 3 دور از ذهن نیست. بنابراین در سال 2017 نسخه ریمستر شده Call of Duty 4: Modern Warfare به همراه جنگ بی پایان منتشر شد و حتی حالت چند نفره بسیار جذاب و موثری داشت. 3 سال بعد، Activision یک کمپین بازسازی شده منتشر کرد Modern Warfare 2 همه را شگفت زده کرد، حتی با وجود اینکه بخش چندنفره در نسخه ریمستر وجود نداشت، طرفداران بسیار مشتاق بودند تا یک بار دیگر قسمت کمپین را در حالت بازسازی شده تجربه کنند.

بازسازی کمپین Modern Warfare 3

بازسازی کمپین Modern Warfare 3

این اطلاعات هنوز هم می تواند به عنوان یک شایعه در نظر گرفته شود، اما کانال یوتیوب TheGamingRevolution وی با انتشار ویدئویی توضیحات بیشتری در مورد شایعات پیرامون نسخه ریمستر کمپین Modern Warfare 3 داد.طبق اطلاعات دریافتی مراحل ساخت این نسخه از بازی به همراه ریمستر Modern Warfare 2 به پایان رسیده است. در ابتدا قرار بود این بازی در سال 2018 در کنار نسخه بازسازی شده Modern Warfare 2 منتشر شود، اما به دلیل تیراندازی در فرودگاه دالاس به تعویق افتاد. به همین دلیل اکتیویژن تصمیم گرفت ریمستر کمپین Modern Warfare 3 را در زمان مناسب منتشر کند.

علاوه بر این، این کانال یوتیوب اعلام کرد که موتور گرافیکی این نسخه از بازی همانند دو نسخه قبلی Modern Warfare خواهد بود و شامل تغییرات جزئی در قسمت مبارزات می شود. به عبارت دیگر نسخه ریمستر Modern Warfare 3 تنها دارای قسمت مبارزات خواهد بود و حالت چند نفره در بازی وجود نخواهد داشت. همچنین به نظر می رسد این نسخه از بازی به عنوان یک ریمستر بازی Modern Warfare 2 کار کند و ابتدا برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و یک ماه پس از آن برای رایانه های خانگی منتشر شود.

همانطور که گفته شد، تاریخ انتشار ریمستر Modern Warfare 3 مشخص نیست. اما با توجه به محبوبیت Modern Warfare 2 Remaster در بین بازیکنان، می توانیم در آینده ای نه چندان دور منتظر اخبار رسمی از Activision باشیم. از طرفی برای بازی های Call of Duty 4: Modern Warfare و Call of Duty: Modern Warfare 2 نسخه ریمستر شده آن ها منتشر شد که به همین دلیل اکتیویژن به احتمال زیاد قسمت آخر این سری را بازسازی کرده و این سه گانه جذاب را تکمیل کرده است. انجام می دهد.

منبع: Dualshockers