منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • رویداد Shrouded Deep از Sea Of Thieves می تواند گریزان ترین موجود خود را احضار کند

رویداد Shrouded Deep از Sea Of Thieves می تواند گریزان ترین موجود خود را احضار کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رویداد Shrouded Deep از Sea Of Thieves می تواند گریزان ترین موجود خود را احضار کند

رویداد Shrouded Deep از Sea Of Thieves می تواند گریزان ترین موجود خود را احضار کند

Sea of ​​Thieves برای سومین ماجراجویی محدود خود به اعماق می رود. و منظور ما از عمیق هم به معنای واقعی کلمه – همانطور که فصل جدید داستان The Shrouded Deep نامیده می شود – و هم به صورت مجازی، همانطور که به نظر می رسد آماده است تا از دانش Sea of ​​Thieves و اولین رویدادهای زنده استفاده کند. مگر اینکه یک فریب و سوئیچ عذاب‌آور وجود داشته باشد، The Shrouded Deep می‌تواند بازیکنان را با روح ابدی و گریزان Shrouded Ghost، سخت‌ترین هیولای دریایی در بازی، روبرو کند.

در چهار سالی که از اولین بازی Sea of ​​Thieves می گذرد، تعداد بسیار کمی از بازیکنان این مگالودون خاص را احضار کرده اند، نادرترین کوسه در بین پنج کوسه غول پیکر در بازی. مگالودون ها در دریا به صورت تصادفی با بازیکنان روبرو می شوند و هر کدام رفتار منحصر به فرد خود را دارند، حتی برخی از آنها غیرفعال رفتار می کنند مگر اینکه شلیک شود. اما پوست رنگ پریده Shrouded Ghost و باله هلو منظره‌ای است که به‌طور قابل‌توجهی تعداد کمی به عنوان بزرگترین پوکمون براق جهان دیده‌اند.

در حال پخش: The Shrouded Deep: A Sea of ​​Thieves Adventure تریلر سینما

اگرچه Rare ارقام خاصی در مورد کمیاب بودن Shrouded Ghost ارائه نکرده است، اما برخی از آمارهای بازی داستان را به ما می گوید. در انجمن های Sea of ​​Thieves، مسابقه تکراری Guess for Gold شامل سوالات کنجکاوی در مورد بازی می شود. در آگوست 2019، این موضوع حول تعداد کل Ghosts Shrouded که در یک دوره 24 ساعته کشته شدند، چرخید. پاسخ صحیح ۱۱ بود.

برای کنار هم قرار دادن این موضوع، چند ماه بعد در روزی متفاوت، این سوال مطرح شد که در یک دوره 24 ساعته چند مگالودون کشته شدند. سپس پاسخ بیش از 7800 بود. از آنجایی که میزان تخم ریزی کوسه های افسانه ای بین آنها تغییر چشمگیری نداشته است، این بدان معناست که ارواح کفن شده تنها حدود 0.14٪ از کل تخم ریزی مگالودون ها در روز را تشکیل می دهند و می توانیم با خیال راحت فرض کنیم که این تعداد تقریباً یکسان است. امروز و تقریباً همان چیزی است که همیشه بوده است. این معادل Sea of ​​Thieves برای دیدن یک ستاره تیرانداز است.

به طور خلاصه، همیشه دیدن یک شبح پوشیده شده بسیار نادر بوده است – اما برای مدت محدودی ممکن است اینطور نباشد. طبق تریلر داستان Adventure 3: The Shrouded Deep، بازیکنان با مریک، یک شکارچی معروف کوسه، دوباره متحد می شوند تا گویی جانور سفید بزرگ را احضار کنند. جزئیات کامل این که چگونه می توان این کار را انجام داد – و چه اتفاقی می افتد – در حال حاضر یک رمز و راز است، اما برای بازیکنانی که منتظرند خودشان ببینند سرگرم کننده است.

Shrouded Deep از 21 آوریل تا 12 می اجرا خواهد شد و یک رویداد سه هفته ای خواهد بود. این یک هفته بیشتر از هر یک از دو ماجراجویی اول بازی است که در اوایل سال جاری به نمایش درآمد و می تواند نشان دهد که Rare می خواهد به همه کلاهبرداران زمان کافی برای رویارویی با نادیده ترین موجود در بازی بدهد. نام این رویداد ادای احترام به اولین رویداد زنده بزرگ Sea of ​​Thieves، The Hungering Deep در سال 2018 است که برای اولین بار از نوع دشمن مگالودون بازی در رویدادی که خدمه مجبور به ترک بازی خود بودند، ارائه شد. اتوبوس ها و همکاری با یکدیگر برای نابودی “مگ”.

این رویداد جدید اکنون آماده است تا بار دیگر میلیون‌ها بازیکن را در بازی گرد هم بیاورد، احتمالاً کمتر از Gift Reaper. بازیکنان می توانند از پنجشنبه 12 آوریل در The Shrouded Deep شرکت کنند. مانند تمام ماجراجویی ها، این بازی کاملا رایگان خواهد بود و تکمیل این ماموریت لوازم آرایشی استثنایی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.