منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • رویداد Final Fantasy 7: The 25th Anniversary of the First Soldier به شما امکان می دهد مانند یک ابر بلوک با رویال مبارزه کنید.

رویداد Final Fantasy 7: The 25th Anniversary of the First Soldier به شما امکان می دهد مانند یک ابر بلوک با رویال مبارزه کنید.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رویداد Final Fantasy 7: The 25th Anniversary of the First Soldier به شما امکان می دهد مانند یک ابر بلوک با رویال مبارزه کنید.رویداد Final Fantasy 7: The 25th Anniversary of the First Soldier به شما امکان می دهد مانند یک ابر بلوک با رویال مبارزه کنید.

بیست و پنجمین سالگرد Final Fantasy VII در این ماه فرا می‌رسد و Square Enix سنگ بنای نبرد سلطنتی موبایلی Final Fantasy VII: The First Soldier with a Limited Time Celebration است.

بازیکنان می توانند در طول این رویداد – که از هم اکنون تا 28 فوریه ادامه دارد – پوسته ها و جوایز منحصر به فرد را از جمله لباس هایی بر اساس ظاهر چند ضلعی اصلی شخصیت های FFVII Cloud، Tifa، Aerith و دیگران برنده شوند.

لیست کامل رویدادهای برنامه ریزی شده برای تعطیلات شامل موارد زیر است:

  • Heroes from Polygon Final Fantasy VII – پوسته‌های کاراکتر با زمان محدود بر اساس طرح چند ضلعی اصلی برای Cloud، Aerith، Tifa، Barret، Red XIII و Chocobo، و موارد دیگر که به زودی ارائه می‌شوند.
  • رویدادهای مشترک برای 25 سالگی – بازیکنانی که هیولاهای رویدادهای خاصی را که در میدان ظاهر می‌شوند شکست می‌دهند، جعبه‌های جایزه ویژه را دریافت می‌کنند و قطعاتی از داده‌ها را جمع‌آوری می‌کنند که مجموعه‌های دارای محدودیت رویداد را باز می‌کند. تسویه این ماموریت همچنین به بلیط های پک پریمیوم Shinra (FF7) و دیگران پاداش می دهد.
  • پوسته ها و لوازم جانبی برای شخصیت ها – پوسته‌ها و لوازم جانبی انحصاری رویداد به‌صورت رایگان برای مدت محدودی در دسترس خواهند بود، از جمله پوسته‌های شخصیت‌های Shinra Soldier و Cloud Dress، و همچنین لوازم جانبی پشت Buster Sword.
  • بنرهای Final Fantasy VII – بازیکنان می‌توانند بنرهایی با موضوع Final Fantasy VII دریافت کنند تا در کنار نام شخصیت‌شان نمایش داده شود.
  • جوایز ورود به جشن – بازیکنان برای ورود به رویداد جوایزی دریافت می‌کنند و بلیط‌های Premium Shinra Pack (FF7) را جمع‌آوری می‌کنند، که می‌توان آن‌ها را برای فرصتی برای دریافت آیتم‌ها از فروشگاه همکاری صرفاً با ورود روزانه در طول دوره کمپین بازخرید کرد.
  • بازبینی اپلیکیشن Final Fantasy VII – برای مدت محدودی، نماد Final Fantasy VII: The First Soldiergame، صفحه اصلی بازی و رابط کاربری شبیه به ظاهر اصلی Final Fantasy VII دوباره طراحی می‌شود. علاوه بر این، بازیکنان هنگام وارد شدن به نبردها، موسیقی نمادین Final Fantasy VII را خواهند شنید.

Final Fantasy VII: اولین سرباز برای اولین بار در دستگاه های تلفن همراه در 17 نوامبر راه اندازی می شود. بازی 75 بازیکن را در Battle Royale روی نقشه ای که شامل چندین مکان Final Fantasy VII، از جمله Wall Market و Sector 7 Undercity است، در مقابل یکدیگر قرار می دهد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.