منو سایت

رویداد Dead Space Remake به زودی برگزار خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رویداد Dead Space Remake به زودی برگزار خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، استودیو Motive قصد دارد تا بازیکنان بیشتری را با محصول جدید خود یعنی بازی برای بازسازی Dead Space آشنا کند. به همین دلیل، این استودیو به زودی میزبان رویداد بازی Dead Space Remake خواهد بود.

فضای مرده یکی از محبوب ترین سریال های تاریخی است که میلیون ها طرفدار در سراسر جهان دارد. این محصول EA به دلیل گیم پلی متنوع، تاریخچه فریبنده و تاثیر بر سبک بقا، همیشه جزو بهترین بازی های تمام دوران است. آخرین بازی از سری Dead Space، Dead Space 3، در سال 2013 منتشر شد. از آن زمان، Electronic Arts این مجموعه را ترک کرد تا Dead Space Remake را در سال گذشته در رویداد EA Play Live ارائه کند.

این کار توسط استودیو Motive که پیش از این بازی Star Wars: Squadrons را منتشر کرده بود، انجام خواهد داد. استودیو داستان را تغییر نداده است، اما جنبه‌های مختلف از جمله محیط و مدل‌های شخصیت‌ها را بازسازی خواهد کرد. استودیو Motive همچنین قصد دارد تجربه ای بی دردسر را با SSD های نسل نهم ارائه دهد. علاوه بر این، محتوای حذف شده از نسخه اصلی به Dead Space Remix اضافه شده است و Gunner Wright بار دیگر در نقش Isaac Clark بازی خواهد کرد.

استودیو Motive و Electronic Arts قصد دارد رویدادی زنده با محوریت Dead Space Remake برگزار کند. بر همین اساس ساعت 21:30 روز 11 مارس (30 اسفند) رویداد بازی Dead Space Remix از طریق یوتیوب برگزار می شود. سازندگان این اثر اعلام کردند که در قالب این رویداد، بازیکنان می توانند روند ساخت Dead Space Remake را ببینند.

بازسازی بازی Dead Dead Space

Dead Space Remake داستان نسخه اصلی را روایت می کند

استودیو Motive از موتور Frostbite برای ساخت بازی برای بازسازی Dead Space استفاده می کند. در پخش زنده قبلی Dead Space Remake، استودیو تغییراتی را در سیستم قطع عضو نشان داد. بر این اساس، هر سلاح تأثیر متفاوتی روی نکروموف خواهد داشت. به عنوان مثال، از سلاح برای جدا کردن اعضا و از بین بردن دشمنان استفاده می شود. علاوه بر این، سیستم Zero-G با محیط ها و چالش های جدید بازسازی خواهد شد.

بازی Dead Space Remake برای پلی استیشن 5، ایکس باکس اس، ایکس باکس ایکس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. اگرچه تاریخ انتشار این اثر اعلام نشده است، اما شایعات حاکی از آن است که احتمالا پاییز امسال منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد رویداد Dead Space Remake چیست؟ آیا آن را تماشا خواهید کرد آیا بازسازی Dead Space یکی از مورد انتظارترین آثار شماست؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt