منو سایت

رویداد مشترک Naruto-Fortnite معرفی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رویداد مشترک Naruto-Fortnite معرفی شده است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، به زودی رویداد مشترک ناروتو و فورتنایت با نام Fortnite x Naruto Rivals برگزار می شود که در آن پوسته های ویژه مختلفی در دسترس خواهند بود.

اپیک گیمز قصد دارد رویداد مشترک دیگری را با سری ناروتو در قالب بازی Fortnite برگزار کند. این رویداد که با نام Fortnite x Naruto Rivals شناخته می شود، شامل چندین اسکین از شخصیت های انیمه معروف ناروتو می شود. طبق اطلاعات فاش شده، پوسته های متعلق به شخصیت های Itachi، Gara، Hinata و Orochimaru در این رویداد در دسترس بازیکنان Fortnite قرار خواهند گرفت. ایتاچی اوچیها یکی از معروف ترین و محبوب ترین شخصیت های تاریخ سریال ناروتو است. پس منطقی است که آن را به اثر معروف اپیک گیمز اضافه کنیم.

اگر از علاقه مندان به انیمه ناروتو و علاقه مندان به آثار سبک بتل رویال هستید، بدون شک بازی فورتنایت بهترین گزینه برای شماست. در واقع، فورتنایت تنها اثری به سبک بتل رویال است که به شما امکان می دهد از پوسته شخصیت های انیمیشن محبوب ناروتو برای نبرد استفاده کنید.

به گزارش اپیک گیمز، رویداد Fortnite x Naruto Rivals در تاریخ 23 ژوئن (2 ژوئیه) آغاز خواهد شد. اگرچه Fortnite از انتشار جزئیات بیشتر خودداری کرد، اما چندین نفر اطلاعات مختلفی را در مورد رویداد مشترک Naruto-Fortnite افشا کردند. اولین خبر اضافه شدن پوسته انیمه ناروتو به فورتنایت در قالب عکسی از یک مجله ژاپنی منتشر شد. در این مجله شخصیت های هیناتا، گارا، ایتاچی اوچیها و اوروچیمارو با لوگوی بازی فورتنایت در کنارشان دیده می شوند.

ناروتو و فورتنایت فورتنایت

یک مجله ژاپنی از حوادث ناروتو و فورتنایت خبر داد

بازیکنان حدس می زنند که بسته Akatsuki یا Team 8 در جریان رویداد Fortnite x Naruto Rivals رونمایی شود. این به این دلیل است که همه شخصیت ها در یک دسته قرار نمی گیرند. در حالی که هیناتا در تیم 8 حضور دارد، ایتاچی و اوروچیمارو اعضای آکاتسوکی هستند و گارا پنجمین کازکاگا سوناگاکور است. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

از آوریل 2020، اپیک گیمز روی یک وب‌سایت جدید بازی Fortnite با کد Kawaii 2 کار می‌کند. Kawaii نام رمز اولین وب‌سایت Naruto Trials بود. اکنون که رویداد مشترک Naruto-Fortnite تایید شده است، می توانید مطمئن باشید که مجموعه ای از وب سایت های Nindo Challenges در دسترس خواهد بود که با آن می توانید جوایز و XP دریافت کنید.

معرفی رویداد Fortnite x Naruto Rivals واکنش های متفاوتی را از سوی بازیکنان برانگیخت. در حالی که بسیاری از طرفداران انیمه ناروتو از آن راضی هستند، برخی دیگر از کم توجهی اپیک گیمز به انیمه های محبوبی مانند Attack on Titan و Demon Slayer ناراضی هستند. حال امیدواریم اپیک گیمز انیمه محبوب دیگری را به Fortnite اضافه کند.

نظر شما در مورد وقایع ناروتو و فورتنایت چیست؟ آیا ویژگی های بازی Fortnite x Naruto Rivals نظر شما را جلب کرد؟ فکر می کنید چه انیمه های دیگری به فورتنایت اضافه خواهند شد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: بازی روی تلفن