منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • رویداد اجتماعی بعدی Destiny 2 از شما می‌خواهد به کیت‌های زره ​​برای مکانیک‌ها یا هیولاها رأی دهید.

رویداد اجتماعی بعدی Destiny 2 از شما می‌خواهد به کیت‌های زره ​​برای مکانیک‌ها یا هیولاها رأی دهید.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رویداد اجتماعی بعدی Destiny 2 از شما می‌خواهد به کیت‌های زره ​​برای مکانیک‌ها یا هیولاها رأی دهید.

برای آماده شدن برای جشنواره Lost Halloween امسال، Bungie میزبان دومین رای گیری جامعه برای دو مجموعه منحصر به فرد زره برای Titans، Wizards و Hunters در Destiny 2 است.

سال گذشته، بیش از 200000 رای به گزینه پوشیدن لباس دایناسور یا هیولا داده شد، در حالی که امسال موضوع دوباره بر روی هیولاها و یک رقیب جدید یعنی ماشین ها متمرکز خواهد شد.

طبق گفته Bungie، طرح‌های هیولاهای جدید ظاهری به‌روزتر و تکامل‌یافته‌تر دارند، در حالی که طراحی‌های مکانیزم از فرنچایزهای خز کلاسیک مانند Mobile Suit Gundam و بهترین فیلم تمام دوران، Pacific Rim الهام گرفته شده‌اند.

Monster Armor Designs Destiny 2
Monster Armor Designs Destiny 2
طرح های خز زرهی Desiny 2
طرح های خز زرهی Desiny 2

باید مطمئن شوید که بین 31 مارس تا 6 آوریل برای ایمیل های Bungie ثبت نام کرده اید و زمانی که اعتبار پلتفرم شما – PlayStation Network، Xbox Live، Steam، Stadia یا Twitch – به حساب Bungie شما پیوند داده شد، می توانید ایمیل را دنبال کنید. که شما را به صفحه رای گیری می برد. رای گیری از 7 تا 13 آوریل برگزار می شود و لوگوی موانع شکسته رای را برای شما به ارمغان می آورد و طرح برنده در تاریخ بعدی رونمایی خواهد شد.

Bungie همچنین میم ها و محتوای رویدادی را تبلیغ می کند که می توانید با استفاده از آن با استودیو به اشتراک بگذارید #TeamMechs یا #Team Monsters و # Destiny2Art هشتگ ها

پس از یک هفته پرمشغله پرداختن به برخی درام‌های YouTube – و آماده‌سازی برای درگیر کردن افراد در دادگاه – Destiny 2 در راه است. اگر می‌خواهید چالش‌هایی را دنبال کنید، Season of the Risen هنوز محتوای زیادی برای ارائه دارد، و در حال حاضر می‌توانید یک تفنگ سنتز عالی از Banshee-44 تا تنظیم مجدد هفته آینده دریافت کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.