منو سایت

رونین از سفر گرالت به ژاپن می گوید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رونین از سفر گرالت به ژاپن می گوید

سال گذشته، CD Project Studio از Kickstarter برای ساخت یک مانگایی بر اساس سری Witcher استفاده کرد. این یک مانگا است جادوگر: رونین به این می‌گویند که داستان جدیدی درباره گرالت تعریف می‌کند که با کمک Kickstarter و طرفداران برای ساخت آن بحث‌برانگیز بود. استودیو به تازگی از تجسم این مانگا خبر داده است و می توانیم برای اولین بار شاهد سفر ماجراجویانه گرالت به ژاپن باشیم.

طبق آخرین اخبار بازی، افرادی که از پروژه مانگایی The Witcher حمایت کردند: Ronin; آنها نسخه فیزیکی این مانگای گالینگور را دریافت خواهند کرد. نسخه استاندارد نیز در فروشگاه ها موجود است. به گفته این استودیو، هدف تامین مالی مردم است جادوگر مانگا با استفاده از کیک استارتر، اندازه گیری علاقه طرفداران به چنین محصولی این است که بتوان موفقیت آن را تضمین کرد.

دارک هورس یک توییت جدید منتشر کرده است که از انتشار Manga Witcher در اکتبر 2022 و همچنین ارائه یک پیش نمایش رایگان خبر می دهد. برای مطالعه چند صفحه از این کتاب مصور و آشنایی با فضای آن می توانید به وب سایت مراجعه کنید.

Manga The Witcher: Ronin

پیش نمایش مانگا The Witcher: Ronin

مانگای The Witcher: Ronin از داستان‌های عامیانه ژاپنی الهام گرفته شده است و گرالت با چهره‌های جدید با هیولاها و ارواح شیطانی مبارزه می‌کند تا در نهایت بتوانند بانوی برفی به نام یوکی اونا را پیدا کنند. علاقه مندان می توانند این مانگا را از 19 اکتبر (27 مهر) خریداری کنند و نسخه چاپی آن از اول نوامبر در کتابفروشی ها موجود خواهد بود.

جادوگر مانگاپیش نمایش که توسط Manga Witcher منتشر شده است، داستان نبرد گرالت با یک مرد شیطانی را روایت می کند. او سپس به شکار هیولاها ادامه می دهد و قرارداد جدیدی را می پذیرد. مانگا دارای پیچیدگی اخلاقی است که آن را جذاب می کند و سبک طراحی آن شبیه به سایر کمیک های ژاپنی است. رافال یاکی، یکی از اعضای ارشد استودیوی Cidi Project، این کتاب را نوشت و تصاویر توسط هاتایا طراحی شد.

برای خواندن پیش نمایش مانگا The Witcher: Ronin، باید در وب سایت کمیک دارک هورس ثبت نام کنید و چند صفحه از آن را بخوانید. همچنین می توانید چند صفحه از مانگا را در این مقاله مشاهده کنید. CD Studio Project بازی The Witcher 4 را تایید کرده است و ما می دانیم که این یک حماسه جدید خواهد بود. مدال استفاده شده در جلد جدید ویچر به خانواده جدید ویچر ادای احترام می کند و این فرصت را دارد که از گرالت و سیری دور شود.

منبع: PCGAMER