منو سایت

روند تولید بعدی Battlefield آغاز شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
روند تولید بعدی Battlefield آغاز شده است

طبق گزارش اخیر تام اندرسون، کاشف بازی های Call of Duty و Battlefield، مراحل پیش تولید بازی جدید Battlefield آغاز شده است و بازی باید به ریشه های سری بازگردد. گزارش جدید از باگ های استودیو دایس در تولید بازی میدان جنگ 2042 او اشاره می کند که عدم استقبال بازیکنان و آسیب های وارد شده به الکترونیک آرتز باعث شده استودیو برنامه های خود را تغییر دهد و با درس گرفتن از اشتباهات خود، شروع به ساخت یک Battlefield جدید کند.

بر اساس آخرین اخبار بازی و گزارش Xfire، سازندگان Dice از انتشار Battlefield 2042 چیزهای زیادی یاد گرفته اند و این باگ ها زمینه را برای یک بازی جدید فراهم کردند که به EA چراغ سبز ساخت. الکترونیک آرتز از Battlefield 2042 به عنوان پایه بازی های بعدی یاد کرد و اینکه با وجود این بازی نیازی به تولید عناوین جدید نیست. یکی از توسعه‌دهندگان سابق فرنچایز پس از ترک استودیو دایس به Battlefield جدید اشاره کرد و گفت که Battlefield جدید یک تیرانداز قهرمان خواهد بود.

میدان نبرد جدید

میدان جنگ جدید ساخته شد

جلسات تست Battlefield 2042 در نهایت به معرفی سیستم طبقه بندی منجر شد و در نتیجه برنامه های استودیو نقش بر آب شد. XFire در مورد بازی بعدی نوشت که این بازی در دنیای مدرن خواهد بود و برخلاف Battlefield اخیر به آینده بشر در دهه های آینده نخواهد پرداخت. ایده های اولیه دایس برای نشان دادن تأثیرات تغییرات آب و هوایی توخالی بود و شاهد تیراندازی با باگ های فراوان بودیم که فصل اول آن هنوز شروع نشده است و سازنده هنوز در حال رفع اشکالات و کاستی ها است.

EA وظیفه احیای بازی Battlefield 2042 را بر عهده دارد و باید کلاس های شخصیتی بیشتری را معرفی کند و بازیکنان را با حالت های جدید به تیرانداز آنلاین بازگرداند. تعداد بازیکنان آنلاین Battlefield 2042 نسبت به نسخه های قبلی کاهش یافته است و روزانه تنها چند هزار نفر این بازی را تجربه می کنند. مشخص نیست که آیا حمله نظامی روسیه به اوکراین بر تولید بازی جدید Battlefield تأثیر خواهد گذاشت یا خیر. داستان جنگ مدرن و نبرد با روسیه یکی از اهداف اصلی تیراندازان آمریکایی در دهه های اخیر بوده است.

در خبری دیگر، استودیو دایس با انتشار آپدیت جدید، تعدادی ویژگی درخواستی را اضافه کرد. تیم سازنده نیز مورد بررسی قرار گرفت تا برند بازی گسترش یابد. الکترونیک آرتز در بیانیه مالی اخیر خود شکست Battlefield 2042 را تایید کرد و گفت که این بازی انتظارات آنها را برآورده نکرده است. با توجه به قیمت، عرضه یک محصول جدید Battlefield کمی بحث برانگیز است و به آن به عنوان یک شایعه نگاه کنید.

منبع: GameSpot