منو سایت

روند انتشار آپدیت Red Dead Online برای تمرکز بر GTA 6 قطع شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
روند انتشار آپدیت Red Dead Online برای تمرکز بر GTA 6 قطع شد

شرکت Rockstar به طور کامل بر روی آن تمرکز کند تولید بازی GTA 6فرآیند انتشار به روز رسانی محتوا برای بازی آنلاین Red Dead و تا زمان انتشار نسخه جدید GTA منتشر نخواهد شد، به روز رسانی بزرگ برای قسمت آنلاین Red Dead Redemption. این خبر پس از لغو ریمسترهای GTA IV و Red Dead Redemption برای تمرکز بیشتر بر روی GTA 6 اعلام شد.

به گزارش پارسی گیم، مدت زیادی از آخرین آپدیت بزرگ بازی Red Dead Online می گذرد. بازیکنان Red Dead Online از سال گذشته نسبت به انتشار آپدیت جدید اعتراض کرده اند و Rockstar هنوز به این خواسته ها پاسخ نداده است. بسیاری معتقدند که این بازی مرده است. اما سازنده همچنان برنامه‌های بزرگی برای بازی دارد و رویدادهای جدید را به صورت فصلی برای اضافه کردن حالت‌های جدید منتشر می‌کند و اینطور نیست که به طور کامل کنار گذاشته شود.

پس از مدت ها بالاخره راک استار بیانیه ای رسمی در رابطه با آپدیت Red Dead Online منتشر کرد و نوشت که تمرکز بر روی GTA 6 اجازه تولید محتوای بیشتری را به آن ها نمی دهد. Rockstar نوشت: «در سال‌های اخیر، ما به طور مداوم منابع و افراد را به سری جدید GTA اضافه کرده‌ایم و بیش از هر زمان دیگری نیاز به برآورده کردن انتظارات بازیکنان از نسخه جدید را درک می‌کنیم و می‌خواهیم بازی جدید، بهترین. در نتیجه، ما مجبور به ایجاد تغییراتی در نحوه پشتیبانی از Red Dead Online هستیم.”

بازی آنلاین GTA 6 Red Dead

تولید GTA 6 هدف اصلی Rockstar است

راک استار می گوید محتوای در حال انجام مانند نقش های تخصصی و مراحل داستانی تعاونی و مراحل تلگرام امسال اضافه خواهد شد و بازیکنان باید منتظر آنها باشند. اما در پایان، اکثر توسعه دهندگان و منابع به GTA VI اختصاص داده شده اند. این مشکل باعث می شود که Rockstar فعلا پروژه دیگری را توسعه ندهد و GTA 6 را در اولویت خود قرار دهد. Rockstar Games در بیانیه مطبوعاتی اضافه شده است:

ما واقعاً از بازخورد سازنده‌ای که تاکنون دریافت کرده‌ایم قدردانی می‌کنیم و امیدواریم این بازخورد ادامه یابد. بازخورد مستقیم بازیکنان در قلب موفقیت مداوم GTA Online و Red Dead Online است و به ما کمک کرده تا بازی را اصلاح و بهبود بخشیم و به جلو برویم.

Rockstar دیگر محتوای اصلی را برای Red Dead Online منتشر نخواهد کرد و بازیکنان همچنان به محتوای قبلی و حالت‌های فعلی دسترسی دارند. آخرین آپدیت بزرگ بازی با نام Blood Money با اضافه شدن بخش های جدید همراه بود که در واقع آخرین امید طرفداران است. Rockstar مدتی پیش ساخت بازی GTA 6 را تایید کرد و گزارش های مختلفی در مورد آن منتشر شد. گزارش جدیدی به جزئیات موتور گرافیکی GTA VI و امکان وجود شهرهای مختلف در بازی می پردازد.

منبع: IGN