منو سایت

روند اضافه شدن شخصیت های جدید League Of Legends در حال پایان است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
روند اضافه شدن شخصیت های جدید League Of Legends در حال پایان است

در حال حاضر بازی League Of Legends دارای 160 شخصیت و قهرمان مختلف است که یادگیری آنها از ابتدا کار بسیار دشواری است. تعداد شخصیت های این بازی تقریباً از هر اثر دیگری بیشتر است. برای مثال، Smash Bros Ultimate تنها 89 کاراکتر دارد. اما بدون شک می دانید که اکثر این شخصیت ها متحرک هستند و افراد کمی از آنها استفاده می کنند. طراح اصلی بازی League of Legends می گوید که روند اضافه شدن شخصیت های جدید به زودی متوقف خواهد شد.

به گزارش پارسی گیم، مت هریسون در گفتگو با رسانه PCGamesN به سوال مهم طرفداران پاسخ داده است. آیا Riot Games بالاخره ایده‌های خود را تمام می‌کند یا چه زمانی تعداد شخصیت‌ها از کنترل خارج می‌شود؟ طراح اصلی League of Legends پاسخ داد که هنوز تغییرات زیادی وجود دارد که باید انجام شود. او در ادامه می گوید که هر شخصیت در بازی باید خاص و منحصر به فرد باشد. در واقع این شخصیت باید یک ویژگی جدید در کنار سایرین اضافه کند تا بازیکنان هر بار یک شخصیت جدید برای یادگیری داشته باشند.

طراح بازی League of Legends او می گوید روند اضافه کردن شخصیت های جدید باید چیزی باشد که بازیکنان بتوانند با آن سازگار شوند. این شخصیت ها نباید خیلی شبیه و متفاوت باشند که هر دو روی بازیکنان تاثیر منفی خواهند داشت. برای مثال تعدادی از شخصیت ها باید توانایی های یکسانی داشته باشند تا بتوانند با هم رفتار مشابهی از خود نشان دهند و باعث سردرگمی بازیکنان نشوند. طراح بازی می گوید هر موردی از این دست بازیکنان را گیج می کند و به همین دلیل فرآیند طراحی شخصیت های جدید کار دشواری است.

قهرمانان League of Legends

شخصیت های League of Legends

توسعه دهنده معتقد است که شخصیت های مشابه با ظاهر متفاوت دشوار نیستند. اما این مشکل باعث می شود که تعداد کاراکترها بی دلیل افزایش یابد. در غیر این صورت باید یک روش جدید در بازی ایجاد شود و مثلا یک روش حمله جدید ایجاد شود، سپس تغییرات اساسی در بازی ایجاد شود و مشکلاتی به وجود بیاید. این به روند اضافه شدن شخصیت های جدید به League Of Legends پایان داده است و به زودی این اتفاق خواهد افتاد.

Riot Games ممکن است به پایان خط برای League of Legends رسیده باشد. اما یک عنوان جدید MMO وجود دارد که می تواند فضای طراحی جدیدی ایجاد کند. سازندگان League of Legends روند تغییر و دگرگونی شخصیت ها را ادامه می دهند و به گفته طراح بازی، برای ایجاد تعادل کامل بین شخصیت ها هنوز جای زیادی وجود دارد. Riot Games روی پروژه های مختلفی کار کرده است و اخیراً بازی مبارزه ای رایگان League of Legends را معرفی کرده است.

منبع: TheGamer