منو سایت

روز انجمن Starly Is Pokemon Go در ماه جولای شامل یک پوکمون است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
روز انجمن Starly Is Pokemon Go در ماه جولای شامل یک پوکمون است

روز انجمن Starly Is Pokemon Go در ماه جولای شامل یک پوکمون است

به عنوان بخشی از روز جامعه پوکمون گو در 17 جولای، Starly بیشتر در طبیعت ظاهر می شود. با این حال، این همه چیز در مورد پوکمون پرنده کوچک نیست – این پوکمونی است که برای این رویداد ارائه شده است.

از ساعت 11 صبح تا 2 بعد از ظهر به وقت محلی، بازیکنان پوکمون گو می توانند با بازی از پاداش های مختلف استفاده کنند. در مورد Starly، اگر Starly را به Staravia در طول رویداد یا تا پنج ساعت بعد توسعه دهید، Staravia تازه رشد کرده حمله Gust را به سرعت درک خواهد کرد. بازیکن همچنین می‌تواند 1 دلار آمریکا برای شرکت در یک داستان تحقیقاتی ویژه تاریخ جامعه، Field Notes: Starly، بپردازد. پس از پایان روز عمومی، از ساعت 14:00 تا 19:00 به وقت محلی، بازیکنان می توانند در حملات چهار ستاره ویژه علیه استاراویا شرکت کنند. اگر مربیان او را شکست دهند، استارلی بیشتری در 30 دقیقه 300 متر در اطراف سالن ظاهر می شود.

سایر جوایز شامل سه بار Catch XP، دو بار Catch Candy و دو برابر شانس دریافت Starly Candy XL پس از گرفتن Starly است. طعمه ها و بخورهای فعال شده در طول این رویداد به مدت سه ساعت ادامه خواهند داشت. اگر مقدار کافی از پوکمون در محدوده یک فریب گرفته شود، پاداش گرفتن XP به چهار برابر مقدار معمول افزایش می یابد. این جایزه جایگزین طعمه سه گانه معمولی در محدوده طعمه می شود و با آن ترکیب نمی شود. معاملات به نیمی از گرد و غبار ستاره نیاز دارند و بازیکنان می توانند هر روز معامله ویژه دیگری انجام دهند، در مجموع سه معامله.

درصد حضور براق در پوکمون در طول رویدادهای اجتماعی افزایش نمی‌یابد، اما افزایش میزان حضور ستاره به این معنی است که ممکن است شما خوش شانس باشید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.