روتین ده سال پس از معرفی به عنوان یک بازی انحصاری برای ایکس باکس بازگشته است

روتین ده سال پس از معرفی به عنوان یک بازی انحصاری برای ایکس باکس بازگشته است

بازی علمی تخیلی روال این بازی ده سال پیش معرفی شد و قرار بود این بازی یک سال پس از معرفی در دسترس باشد.Summer Game Fest امسال یک سورپرایز بزرگ بود و شاهد معرفی مجدد بازی روتین بودیم. اما این بار به طور انحصاری برای کنسول های ایکس باکس. گفتنی است برای سرویس Xbox GamePas یک بازی علمی تخیلی با عناصر ترسناک و مخفیانه منتشر می شود.

به گزارش پارسی گیم، بازی روتین در حال حاضر تاریخ انتشار مشخصی ندارد و این اثر حدود 10 سال پیش به عنوان یک بازی علمی تخیلی اول شخص ارائه شد که داستان آن در ماه دور می گذرد و فضای داستانی آن با توجه به مشابهت دارد. تخیل غالب دهه 80 قرن گذشته. AD درباره آینده بشریت و فضا است. این تصور که انسان را در سیاره ای دور و رو به نابودی دیدی و هیچ امیدی به بشریت نیست.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، جستجوی ماجراجویانه انسان در کهکشان ها به سرعت در حال تبدیل شدن به نیازی برای بقا و رستگاری است. در همان زمان، ایستگاه ماه دور از سیستم قطع می شود و ارتباط با آنها غیرممکن می شود. جستجو برای پاسخ آغاز می شود. بازیکنان باید با دشمنان روبرو شوند و با خطر مقابله کنند. در نهایت، اکتشافات بازیکنان منجر به یک نیروی بیگانه خطرناک می شود که در قسمت های پنهان کهکشان قرار دارد.

بازی روتین Xbox Monopoly

این بازی روتین توسط استودیوی انگلیسی Lunar Software ساخته شده و وظیفه انتشار بازی به Raw Fury سپرده شده است. ناشر به طور مستقل عمل می کند و به نظر می رسد که از Xbox برای تأمین بودجه تولید و انتشار کمک گرفته است. مبلغ مورد نیاز برای انتشار بازی در بازی پرداخت شده و بازی روتین به صورت انحصاری برای Xbox One، Xbox Series و PC منتشر خواهد شد.

12 بازی شگفت انگیز سبک بقا که شروع بدی دارند

این استودیو برای ایجاد فضایی ترسناک و غنی از امکانات مختلفی مانند فعال سازی تمامی قسمت های بدن شخصیت ها، نشانه گذاری های خاص و رابط کاربری مینیمال استفاده کرده است. قوانین بازی معمول این است که بازیکنان باید از دست دشمن فرار کنند و سپس در جای خود پنهان شوند و در صورت لزوم; با سلاح های ارتقا یافته به جنگ بروید. مدیر عامل Raw Fury گفت که این بازی سال ها منتظر بوده است.

تریلر معرفی بازی فضایی ROUTINE منتشر شد

تاریخ انتشار روتین هنوز اعلام نشده است و ممکن است سال آینده یا حتی اواخر امسال شاهد آن باشیم. نظر شما در مورد بازگشت به روال در ده سال آینده چیست؟

منبع: VGC