منو سایت

رقیب فیفا و eFootball UFL تا سال 2023 به تعویق افتاد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رقیب فیفا و eFootball UFL تا سال 2023 به تعویق افتاد

استودیوی بریتانیایی Strikerz Inc. رسما دیر بازی UFL مطلع. این بازی شبیه‌سازی فوتبال به‌عنوان رقیب فیفا و eFootball اعلام شد و هنوز به مرحله انتشار نرسیده است. قرار بود بازی جدید به صورت رایگان بر روی کنسول های بازی پلی استیشن و ایکس باکس عرضه شود. اما تاریخ انتشار برای دومین بار تغییر کرد.

یوگنی ناشیلوف، مدیرعامل این استودیو با انتشار ویدئویی کوتاه خبر تاخیر در بازی UFL را اعلام کرد. وی در این خصوص گفت: اینکه بگوییم این بازی از نظر فنی بسیار پیچیده است و نیاز به نمایش تمام حرکات و تکنیک های فوتبال با انیمیشن های واقعی و پویا دارد چیز جدیدی نیست.امروز باید اعلام کنم که تاریخ انتشار بازی است. به 2023 تغییر کرده است. خیلی ها گفتند این اتفاق می افتد و شما درست می گویید. توسعه بازی 80 درصد پیشرفت کرده است و برای تکمیل آن به زمان بیشتری نیاز داریم.

تاخیر در بازی UFL

تاخیر در بازی UFL

ناشیلوف در پایان گفت که گیمرها می توانند منتظر اعلام تاریخ دقیق انتشار بازی UFL در دسامبر سال جاری باشند و فعلا نمی تواند اطلاعات دیگری بدهد. بازی FIFA Rival Soccer Simulator رایگان است و بر ایدئولوژی بازی جوانمردانه تمرکز دارد. همه بازیکنان در یک سطح مهارت با یکدیگر روبرو می شوند و با پرداخت پول و خرید جعبه شانس پیشرفت در بازی حاصل نمی شود. این بازی می خواهد بازیکنان فیفا و eFootball را جذب کند.

اولین ویدیوی بازی UFL در ژانویه امسال منتشر شد و با خبر شدیم که کریستیانو رونالدو سفیر این بازی فوتبال است. چهار سفیر دیگر از جمله روملو لوکاکو، زینچنکو، فرمینیو و دی بروین بخشی از این کمپین تبلیغاتی خواهند بود و از چهره آنها برای تبلیغ بازی استفاده خواهد شد. بازی UFL از مکانیک های متفاوتی نسبت به فیفا استفاده می کند و برای طراحی آن از موتور Unreal Engine استفاده شده است. توسعه دهنده حالت های مختلف Ultimate Team مانند را طراحی کرده است که شامل مسابقات اروپایی مانند لیگ قهرمانان می شود.

رقیب فیفا و eFootball UFL تا سال 2023 به تعویق افتاد

تریلر گیم پلی بازی UFL با حضور کریستیانو رونالدو منتشر شد

بازی UFL از حالت های خاصی مانند 2v2 و 3v3 پشتیبانی می کند و قسمت انتقال نیز باید فرآیندی شبیه به واقعی داشته باشد. در همان زمان، 5000 بازیکن با نام و ظاهر واقعی اضافه شده است. اما فرنچایز لیگ های اروپایی برای این بازی در دسترس نیست و به نظر می رسد UFL به دنبال ارائه محتوای آفلاین نیست و فقط مسابقات آنلاین با تیم های فانتزی در دسترس است. منتظر انتشار بازی در سال آینده باشید.

منبع: VGC